reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gratuluję 😘😘😘 wg badań naukowych teraz z bardzo dużym prawdopodobieństwem dzidzia będzie zdrowa ❤️❤️❤️❤️
Jednego maluszka Bog zabrał, drugiego dał 😍 Oby Wam się wszystko pomyślnie ułożyło! 😘
 
reklama
Mieszkam na Podkarpaciu. Bardzo blisko lotniska. Miałam uciekać. Odpocząć. A teraz. Ciaza.
 
Nie, nie nowa miłość. Ta „stara”. Nie chce urodzić. Nie tym razem. Nie dam rady kolejny raz.
Mysza, czemu nie chcesz urodzić? Jeśli ze względu na strach, to można z nim popracować i w razie czego wybrać inną opcję. Jeśli są inne powody, to ciężko coś zaradzić nie znając powodu. Oceniać... Człowiek ma wybór. Każdy go podejmuje. Nie mnie mówić jaki wybór jest dobry. Każdy ma swój pkt widzenia i siedzenia. Warto jednak przyjrzeć się innym opcjom, bo czasem istnieją zaskakujące mozliwosci.
 
Bo to dla mnie za dużo. Bo nie czuje się na siłach.
Wiesz , czesto nawet te kobiety , ktore staraja sie o dziecko , kiedy dowiaduja sie o ciazy spadaja w panike. Bo to napewno cos co moze przerazac, wielka odpowiedzialnosc i ogrom pracy ... Ale zwykle milosc bierze gore.
Wygrywa ze strachem. Pamietam jak na poczatku pisalas o swoje coreczce ... Pamietam jak dzien po' dniu ja akceptowalas i jak ja bardzo pokochalas.
Tobie nie bedzie latwo , jestes po' przejsciach, ciaza nieplanowana ale moze to wlasnie jest twoj maly CUD ?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry