reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Pęka mi serce na myśl co Ty teraz przeżywasz😭 Jestem z Tobą i Twoim kochanym aniołkiem myślami, modlę się, żebyś miała siłę to przetrwać, bo ciężko uwierzyć, że w jednym człowieku jest tyle odwagi i determinacji! Jesteś silna! Trzymaj się kochana ❤️
 
Jestesmy z Toba kochana, musisz jakos przejsc przez ten koszmar a potem sie z czasem ulozy no niestety zycie bywa okrutne ... pisz do nas moze troche Ci to pomoze
 
Jakim pierwszym skoro to już połówkowe badanie? Nikt nie jest zadowolony bo takie dziecko to jednak jest dużo większa odpowiedzialność, no i uważają ze to kara jakaś. I wstyd
Ja urodziłam córeczke z ZD fakt odpowiedzialność jest duża ale takie dzieci potrafią dać tyle miłości że nawet sobie nie wyobrażałam córka ma już pół roczku i jest cudowna cała moja rodzina ja odrazu pokochała i nie jest powiedziana że nie będzie samodzielna potrzebuje trochę więcej czasu by osiągnąć to co rówieśnicy już potrafią. ZD to nie wyrok nie martwa się na zapas bo może być wszystko dobrze zrób badania u innego lekarza i wtedy będziesz miała jasna sytuację.
 
Jakim pierwszym skoro to już połówkowe badanie? Nikt nie jest zadowolony bo takie dziecko to jednak jest dużo większa odpowiedzialność, no i uważają ze to kara jakaś. I wstyd
Ja urodziłam córeczke z ZD fakt odpowiedzialność jest duża ale takie dzieci potrafią dać tyle miłości że nawet sobie nie wyobrażałam córka ma już pół roczku i jest cudowna cała moja rodzina ja odrazu pokochała i nie jest powiedziana że nie będzie samodzielna potrzebuje trochę więcej czasu by osiągnąć to co rówieśnicy już potrafią. ZD to nie wyrok nie martwa się na zapas bo może być wszystko dobrze zrób badania u innego lekarza i wtedy będziesz miała jasna sytuację.
 
reklama
Ja urodziłam córeczke z ZD fakt odpowiedzialność jest duża ale takie dzieci potrafią dać tyle miłości że nawet sobie nie wyobrażałam córka ma już pół roczku i jest cudowna cała moja rodzina ja odrazu pokochała i nie jest powiedziana że nie będzie samodzielna potrzebuje trochę więcej czasu by osiągnąć to co rówieśnicy już potrafią. ZD to nie wyrok nie martwa się na zapas bo może być wszystko dobrze zrób badania u innego lekarza i wtedy będziesz miała jasna sytuację.
przeczytaj najpierw cały wątek.. A później pisz.. Naprawdę czasami wystarczy troszkę się wysilic bo możesz zranić ktoś niechcący..
Nie będzie dobrze.. Autorka straciła dzieciatko...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry