reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
W nocy była reanimowana potem przeszła ciężką operację poszerzanie prawej komory, zaintubowana jest leży teraz na kardiochirurgii na intensywnej terapii,nie wiadomo czy z tego wyjdzie o ile wyjdzie to będzie lezal dalej na kardiochirurgi. Jeszcze się nie wybudziła po operacji.
Nie wiem co napisać. Ślę Wam dużo siły, trzymam kciuki za mała i za Ciebie. Żebyś to przetrwała nie cierpiąc jeszcze bardziej niż teraz. Gdybyś czegoś potrzebowała pisz. Postaramy się pomóc.
 
W nocy była reanimowana potem przeszła ciężką operację poszerzanie prawej komory, zaintubowana jest leży teraz na kardiochirurgii na intensywnej terapii,nie wiadomo czy z tego wyjdzie o ile wyjdzie to będzie lezal dalej na kardiochirurgi. Jeszcze się nie wybudziła po operacji.
Mam nadzieję, że trzymasz się dzielnie. Caly dzien o Was mysle i będę się za Was modlić. Jesteś mega dzielna mamą!
 
W nocy była reanimowana potem przeszła ciężką operację poszerzanie prawej komory, zaintubowana jest leży teraz na kardiochirurgii na intensywnej terapii,nie wiadomo czy z tego wyjdzie o ile wyjdzie to będzie lezal dalej na kardiochirurgi. Jeszcze się nie wybudziła po operacji.
Nie znam Cię, ale czytam od początku, jesteś tak silną kobietą. Życzę Ci jeszcze więcej siły, jesteśmy wszyscy z Tobą.
 
W nocy była reanimowana potem przeszła ciężką operację poszerzanie prawej komory, zaintubowana jest leży teraz na kardiochirurgii na intensywnej terapii,nie wiadomo czy z tego wyjdzie o ile wyjdzie to będzie lezal dalej na kardiochirurgi. Jeszcze się nie wybudziła po operacji.
😔
 
Mama jest na it kardiochirurgicznej, zaintubowana pod respiratorem po ciężkiej operacji na serce,wadą serca i wynikały bezpośrednio z niej, miała napady anaksemiczne, a nie jak to było cały czas wmawiane mi saturacje są przyczyną wiotkości krtani, zapalenia płuc niewydolnością dróg oddechowych być może jakąś przetoką lub problemami gastrologicznymi. taką śpiewkę słyszałam cały tydzień od lekarzy i pielęgniarek na kardiologii przyczyna kardiologiczna więc śmieszne to jest ponieważ kardiochirurg z którym rozmawiałam dzisiaj powiedział mi że jej stan wynikał wyłącznie z wady serca.nie wiem jak się pozbieram po tym co przeżyłam na kardiologii choć to były tylko kilka dni kiedy malej stan już zaczął pogarszać, nie wiem co będzie jeśli mała znów trafi na kardiologie jak zmierze się psychicznie z tymi lekarzami i pielęgniarkami.
 
reklama
Do góry