reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Młoda ma niewydolność zastoinowa serca, czeka ją chyba druga operacja...bo po tamtej ma za duży napływ krwi do płuc a za mały do reszty narządów, jej stan jest stabilny jest świadoma, uśmiechnięta, toleruję karmienia ale ma wszystkie objawy niewydolności serca choć naszczescie jeszcze nie tak zaostrzone
 
Kurcze... Kolejne komplikacje i wciąż kardiologia? Mam nadzieję, że stała opieka kardiochirurgiczna też jest. A ty jak się trzymasz?
 
Młoda ma niewydolność zastoinowa serca, czeka ją chyba druga operacja...bo po tamtej ma za duży napływ krwi do płuc a za mały do reszty narządów, jej stan jest stabilny jest świadoma, uśmiechnięta, toleruję karmienia ale ma wszystkie objawy niewydolności serca choć naszczescie jeszcze nie tak zaostrzone
Słonko, i co lekarze mówią? Mają dla was dobry plan na życie? Jak się trzymasz? Potrzebujesz czegoś? Przywieźć ci coś?
Wnioskuje, że jesteś w szpitalu z małą...
 
reklama
Z mężem się znowu nie dogaduje tak już chyba będzie zawsze..nie wiem co nas jeszcze przy sobie trzyma chyba tylko dzieci.. chyba już nie ma o co walczyć....co bym nie zrobiła to cały czas ma o cos do mnie pretensje...młoda ma niewydolność krążenia bo za mało krwi jej idzie na obwód a za dużo do serca i płuc, więc być może a raczej oby miała drugą operacje tj pełna korektę wady serca, w tygodniu ma być konsultowana z kardiochirurgami...poza tym jest bardzo kontaktowa, tylko to krążenie, nogi raz zimne raz ciepłe i ręce też, raz blada raz rumiana, raz zatrzymuje w sobie wodę a raz sika za duzo,raz wątroba powiększona a raz normalna, problem w tym że jedni lekarze chcą ją leczyć lekami a inni myślą o operacji ale zalezy co powiedzą kardiochirurdzy, po za tym jest bez tlenu od tygodnia,
 
Do góry