reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
U nas też niby nie było wskazań do aminopunkcji, dopiero miałam ją w 26 tygodniu gdy na USG pokazało się także skrócenie kości długich i hipoplastyczna kość nosowa, od tygodnia znam wyniki z genetyki i jestem w kompletnej rozsypce, mam jeszcze dwoje dzieci 6 i 3 lata, zdrowych, syn ma delikatne spektrum autyzmu, i nie wiem czy poradzimy sobie z trzecim chorym.
 
Ja w drugiej ciąży miałam ryzyko z testu pappa 1:2 ale kariotyp po aminopunkcji wyszedł prawidłowy, więc testy Pappa często odbiegają od rzeczywistości.
Ja przeplakalam już nie jedna noc... Ale postanowilismy,że nie będziemy robić testu...wierzymy,że to tylko statystyki [emoji3525] gdyby nie test Pappa cieszylabym się z tego co powiedział lekarz... Po wynikach załamałam się całkowicie...Wiem jedno...cokolwiek by nie było urodzę dziecko i będę kochać je najmocniej jak się da... Mam 31 lat to również moja pierwsza ciąża...
 
Jeśli to Wam pomoże to na instagramie jest profil dzieciakicudaki. Maja dzieci z ZD wlasne i adoptowane. Dla mnie szacun. Ja chyba też nie dałabym rady.
 
U nas też niby nie było wskazań do aminopunkcji, dopiero miałam ją w 26 tygodniu gdy na USG pokazało się także skrócenie kości długich i hipoplastyczna kość nosowa, od tygodnia znam wyniki z genetyki i jestem w kompletnej rozsypce, mam jeszcze dwoje dzieci 6 i 3 lata, zdrowych, syn ma delikatne spektrum autyzmu, i nie wiem czy poradzimy sobie z trzecim chorym.
Poradzisz sobie!!!!! Co jak co ale jesteś cudowna mama 2 dzieci i uwierz mi to tylko nasz strach teraz działa....❤️
 
Jeśli to Wam pomoże to na instagramie jest profil dzieciakicudaki. Maja dzieci z ZD wlasne i adoptowane. Dla mnie szacun. Ja chyba też nie dałabym rady.
Jeśli to Wam pomoże to na instagramie jest profil dzieciakicudaki. Maja dzieci z ZD wlasne i adoptowane. Dla mnie szacun. Ja chyba też nie dałabym rady.
Już znalazłam i obserwuje ❤️
 
Chodzi o to że ja już teraz nie chce tego dziecka i nie mogę go zaakceptować.
Każda z Nas jest inna ale pamiętaj,że przez 9 miesiecy masz Anioła pod serduszkiem...❤️ Nie zapominaj o tym. To jest Twoja decyzja i myślę że każda z Nas to zrozumie jednak przemysł to dobrze za Nim podejmiesz decyzję. Nie jesteś sama! Pamiętaj,że tutaj nas jest wiele z podobnej sytuacji...😘
 
reklama
Do góry