reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Padam na pysk a w nocy znowu kilka chwil spania i pilnowanie saturacji, pulmonolog nam odpadł, mówi że to raczej nie problem płucny, czekamy na gastrologa, może jutro , oczy jak zapałki, trzeba przewalczyc jakoś ta noc i może jest weekend.nie słyszałam Jetkaa
Słyszałaś o domu MacDonalda? Jest zaraz koło szpitala
 
To może zapytaj się tam lekarzy . Ja dowiedziałam się dość późno i domu. Za darmo dają Ci super pokój. Jest tylko twoj nie spać tam twoja rodzina. Warto się przejść i zapytać . Ja nie chciałam bo myślalam że wyjedziemy i tak upływaly miesiące. Są mili tam dyrektorzy. Za darmo masz super warunki. Wyśpisz się u od rana możesz być w szpitalu u małej a na nic iść do pokoju.. Masz łazienkę w pokojach naprawdę.. Maz mógł by spać i dzieci w pokoju. Mój narzeczony przyjeżdżal z synkiem i na zmiane pilnowalismy chorego dziecka. Wiadomo w tedy nie było covidu. Ale chociaż byś sama miała spać w tym domu to się wyśpisz.. Ja czasami w dzień szlam na godzinkę się przespać jak miałam gorszy dzien.. Pamiętaj że Ci Wilno od począć. Jechać do domu. Iść gdzieś i się po prostu wyspać.. Nikt Ci nie każe być w szpitalu dzień w dzień.. Musisz naładować swoje baterie. Pobyć z dziećmi
 
Czyli małej wyszła kolejna wada ale nie jest ona problemem... Czyli te saturacje to albo serducho albo przez wysiłek trawienia? Już coś wiesz kiedy kolejne badania czy konsultacje?
Swoja droga szacun... Tyle dni to wytrzymujesz, jednak matki to mają moc... Wykończone, wycienczone, przeorana fizycznie i psychicznie.
Oby szybko do domku!
 
reklama
Do góry