reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Przykro mi. Mamusiu, przesyłam Ci dużo dobrych myśli . Niech ten czas będzie jak najmniej bolesny dla Twojej rodziny. Twoja waleczna córeczka nie cierpi i to jest najważniejsze. Wróć tu jeszcze i napisz co u Ciebie. ❤
 
Smutne to i niesprawiedliwe jakie trudności i cierpienie musi w swoim życiu znieść mały człowiek. Ciężkie dla mamy jest patrzenie na cierpienie dziecka, na to jak umiera. Bardzo mi przykro, że to wszystko tak się skończyło. Życzę dużo siły.
 
Natrafiłam na Twój wątek przypadkiem, podczytywałam od tamtego roku sama będąc na podobnym etapie ciąży.
Bardzo mi przykro, wyrazy współczucia.
Jednocześnie życzę Wam dużo sił w tym ciężkim dla Was czasie.
Ważne, że malutka już nie cierpi.
Przytulam [emoji3590]
 
Tak po cichutku podczytuję ten wątek prawie od jego założenia. NewMom, chylę czoła Tobie, tak dzielnej Matce, Mamusi, która chce dla dzieci czegoś najważniejszego - zdrowia...
Mocno Cię przytulam, ogromnie współczuję. Nawet nie umiem sobie wyobrazić co przechodzisz teraz, co przechodziłaś od momentu narodzin córeczki, a nawet wcześniej. Ty masz bardzo dużo siły, choć życie Cię boleśnie doświadcza. Myślę, że teraz ten aniołek będzie nad Wami czuwał. Choć nie jestem mocno wierząca, to w to wierzę.
Przyjmij najszczersze kondolencje. A dla malutkiej światełko (') (') ('), niech Jej towarzyszy...
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zdrowia, bo jak widać, jest najważniejsze.
 
reklama
Do góry