reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga "ciążowa" naszych maluchów

reklama
Tobiasz ma już podobno 3700 w końcówce 38 tc, ale jeszcze może rosnąć chociaż już mniej bo łożysko na przełomie 2 i 3 stp dojrzałości
 
parandox ja mam łożysko 3st dojrzałości od jakichś 2tyg ponad a Martyna w tym czasie urosła jeszcze pól kg (Boże jaki to będzie wielkolud!!), wiec to też nie zawsze się sprawdza, masz jeszcze przed sobą 2tyg (o ile tyle dotrwasz!!) więc wszystko moze się zdarzyć...
 
Przez całą ciążę lekarze podejżewali u mojego dziecka hipotrofie. Byłam załamana bo to pierwsza ciąża, tak bardzo chciałam dzidzie, a na dodatek mało co informacji na ten temat. Dodam że u mnie w rodzinie same maluszki sie rodziły. w 34 tyg ważyła 1800g. Modliłam sie żeby ważyła chociaż 2500g. Byłam przeszczęśliwa kiedy po porodzie okazało sie ze mój skarbek waży 2900g.:-)
 
reklama
Do góry