reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga "ciążowa" naszych maluchów

Mój Fikołek w 22 tc ważył 471 g, ale długości mi lekarz nie podał (może nie dało się zmierzyć?), mówił tylko że ok 24 cm. Jakoś tak niewielki, porównując z Waszymi wynikami;-), ale podobno w normie.
 
reklama
Myślę dzidzia że niedługo to nadrobię. Planuję w ciągu 2 tyg. iść już na zwolnienie więc będę miała więcej czasu już nie tylko na czytanie ale i napisanie czegoś na forum.
 
wczoraj moja dzidzia mierzona i ważona, 28.tydzień (według USG, bo według mnie to jakoś dziwnie leci ten czas, już sie pogubiłam :zawstydzona/y:), Martyna waży 1200gram, nie wydaje się Wam sporo??
 
reklama
a moj Dawidek na USG w 25 tygo. wazył 687 gr co daje, wiek ciąży wg USG 24 tydz 6dz:tak:, wiec jest dobrze :). Teraz sie zważymy w ost dniu 31 tyg.
 
Do góry