reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga "ciążowa" naszych maluchów

reklama
Ja ciekawa jestem ile Dawidek bedzie ważył w 31 tc. Juz sie nie moge doczekac bo ost raz go widziałam na USG w 25 tyg, wiec juz 4 tygodnie a jeszcze dwa przede mną.
 
Mój synek waży 1300 na koniec 27 tc. Paulinek, mi też przesunięto termin na 19 stycznia - ja chcę później, bo z owu wychodziło nawet 29 stycznia!
 
A ja ostatnio będąc u gina byłam w 27 tc ale nie zrobił mi usg więc nawet nie wiem ile mój synuś może ważyć.
ale podobno mierzy około 30 cm, czy to możliwe.
jak ja mam taki mały brzuszek. Gdzie ta kruszynka sie mieści:confused::confused:
 
reklama
tak sylka ok 30 bez nozek:-) z wyprostowanymi nozkami ok 45cm, moja Nadi w 28tc 1220, gino powiedzial,ze sie urodzi z waga ok 3200-3500.
 
Do góry