reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga "ciążowa" naszych maluchów

reklama
Esterka znaczy dobrze czułaś ze synio mały ale myśle ze w normie....;-)
Nasz Filipek w 31 tc 1885g. Ginka mówiła ze w normie, ale ja nie widze wśród waszych dzieciatek takiej wagi:tak: Jezuuuuuuuuuu zaczynam się bać.....Ale może teraz już tak szybko nie bedzie rósł......:confused:
 
Wg. standardow moj synek powinien wazyc 1800 g. W piatek sie dowiem ile wazy. Pewnie mniej, bo skad te 1800 g.?
 
za dwie godziny mam wizyte u ginki, mam nadzieje, ze z Dawidkiem wszystko ok i mi powie ile juz waży moj syneczek :)
 
Nasz Filipek w 31 tc 1885g. Ginka mówiła ze w normie, ale ja nie widze wśród waszych dzieciatek takiej wagi:tak: Jezuuuuuuuuuu zaczynam się bać.....Ale może teraz już tak szybko nie bedzie rósł......:confused:

Majopa. Mój malutki w 30 tyg 1880g :) I tez nie wydaje mi si ze to jest standardowo. Wszedzie pisze ze w tym tyg powinien wazyc duzo mniej. Mysle ze spore nasze maluszki beda. Moj synus pewnie cos wymiarow Julci.
 
Właśnie wróciłam od ginki i 31t 2 d i moj synek waży 1890g. Wszystkie wymiary + waga wg USG wskazuje na 32t 4d :). Położenie poprzeczne, czyli bez zmian od początku, wiec 90% cc.
 
Ewa-du Ty się boisz porodu? To co ja mam powiedzieć. Właśnie wróciłam od lekarza - 31 tydzień - moja dzidzia waży 2014g. W takim tempie to pewnie do 4 kg dojdzie. I kto ma się bać?!!!
 
reklama
Do góry