reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga "ciążowa" naszych maluchów

reklama
moja mała w32,1 tyg wazy 1710 g i położenie poprzeczne za 4 -5 tyg nastepne usg wiec zobaczymy czy sie położenie zmieni bo jak nie to bede musiała byc po kontrolą lekarza w szpitalu pod koniec ciązy ale mam nadzieje że do końca roku wytrzymam ;-)i nie spedze sylwestra w szpitalu
 
O rany! To ja w sobie nosze jakiegos smoka!!! W 32 tyg wazyl prawie 2500. Lekarz w Polsce mi powiedzial ze moze byc duzy jesli bedzie tak dalej rosnal. A pare dni temu bylam u poloznej i powiedziala ze maluch jest przecietny. Czuje sie teraz zdezorientowana.
 
Kasiu, Twój lekarz dobrze Ci powiedział, dzidzia jest duża i wyprzedza swój wiek o ok. 2-3tygodnie. Wiem coś o tym, bo jestem w tej samej sytuacji. Ostatnie USG robiłam w 31tygodniu i moja córeczka ważyła 2400g. Mi powiedział lekarz na to, że być może wcześniej zaszłam w ciążę, potem była jeszcze jedna miesiączka, dlatego termin porodu wyliczony na podstawie OM może być nieważny i Martyna może urodzić się ok. 3tygodnie wcześniej (świetnie, żyję teraz w przekonaniu "nie znacie dnia ani godziny"!!) -być może masz taką samą sytuację, więc na wszelki wypadek spakuj torbę do szpitala troche wcześniej!! :-)
 
duzo wczesniej to juz nie urodze, do terminu zostalo jeszcze 10 dni, a brzuszek dalej wysoko i mlody sie nie spieszy, ciekawa jestem ile bedzie wazyl, Kubus - moj pierwszy synek wazyl 4200, a podobno drugie dzieci sa wieksze
 
Kurcze, a ja się tu już martwiłam, że 1800g w skończonym 30 tygodniu to dużo :))) Bo ja się cały czas boję, że mała będzie miała wymiary po tatusiu (waga urodzeniowa 4,5 kilo)...
 
We wtorek bylam u ginki no i moja mala wazy juz czyli w 34 tygodniu 2500gram:szok: jestem w szoku bo jeszcze 4 tygodnie temu wazyla 1370 gram. do porodu zostal mi ponad miesiac i ciekawe ile jeszcze przytyje moja mala:szok:
 
Mili dzidzia wazy prawidłowo jak na 34 tydz. i nie dziw sie, ze przez 4 tyg tyle przytyła bo to normalne. Jezeli jesz normalnie i dzidzia rozwija sie prawidłowo, to taki własnie przyrost wagi powinna odnotować. Moj synus tez, po 5 tygodniach ważył 1300g wiecej. :tak:
 
reklama
Do góry