reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

reklama
Elmaluszku brawo dla Amelki:tak:
Zu wczoraj na wadze domowej 12, 500kg. Wzrost nie wiem, ale ubranka na 98. A butki kupuję 23-24.
 
Magda też buciki nosi 23 i są jeszcze trochę przyduże. Mam już kilka na 24, ale przy Jej tempie to będą na jesień.
 
Woooow Aniela!Ale nadrabia Zu z waga!Super, gratki wielkie!!!

Amela ma dosc duza stope bo 9,5 nie wiem ile to ....hmmm...sprawdze,bom sama ciekawa.
Wzrostu ma 103 cm,ciuszki kupuje zawsze za duze ,tak na 4-5 i podwijam rekawki,nogawki ma dobre.Dlugonoga blondi mi rosnie,szkoda ze krzywe...po mamie ofkrs heheheh :D Co najlepsze to po mamie,tylko czemu te ***** nozki prosiaczka.... :p
 
reklama
Olla co Ty pierdz..... Jakie krzywe i co niby krzywe?????

urodę ma po mamusi, pogodne usposobienie również....
Nie wiem naprawdę co się czepiasz...:wściekła/y:
 
Do góry