reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

reklama
No jedna wrzuca fotkę na leżąco, druga wypycha dziecku koszulkę :-p:-D;-)

anielap Piotrusiowi też sporo spodni z tyłeczka spada :sorry2: Jeszcze ma trochę "żabi" brzuszek, więc tym bardziej - ale szelki fajowe też mamy ;-)
 
Małgosia zważona, zmierzona i zaszczepiona (btw jestem pod OGROMNYM wrażeniem kremu Emla :tak: Małgosia ZERO reakcji, a chwilę wcześniej histeryzowała podczas osłuchiwania ;-)).
Moja mała modelka mierzy 78cm i waży 10.860 (co oznacza, że jest raczej knypkowatym krąglaczkiem :-D).
 
Esia a moze pokazesz nam zdjęcia swojej dziatwy. Małgosi dawno nie widziałam, a ciekawa jestem czy wyglada na krąglaczka;-)
 
no to Elmaluszku Kundzik wagowo Misie wyprzedzil ;-) Gratuluje.
Gdzie Ty kobito bylas, jak Cie nie bylo???! Ciesze sie, ze jestes znow. A tak w ogole to jakie macie plany wakacyjne?....Bo moze bym Was z Misia wakacyjnie nawiedzila ;-) Ups..ale to juz nie w tym watku.
 
reklama
ja Misi nie mierze ale ciuszki nosi juz na 92 cm:) waga jakies 11,5. a rozmiar buta 22,5 nosi 23. Wlasnie..jak dlugie stopki masza wasze pociechy? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry