reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka 1.5 rocznego

Ale Wam fajnie, że rano Wasze maluchy jedzą "normalne" śniadania! :D mój chudzielec rano jak wstanie musi zjeść mm :p
Jadłospis zwykle wygląda tak:
7:00-8:00 mm 200ml
Ok 10:00 albo talerz owoców, albo placki i owoce (chociaż teraz coś się zmieniło i placki mu stają w gardle 😶🙄)
Ok 12:00-12:30 zupa
14:00-15:00 obiad to co my ;)
17:00-18:00 kolacja zamiennie parowki, chleb z szynka i warzywami, placki, gofry albo kaszka
Do snu mm 200ml

Tak jak pisałam wyżej, przestał nagle lubić placki, jajecznice i niektóre kaszki 😶
 
reklama
Ale Wam fajnie, że rano Wasze maluchy jedzą "normalne" śniadania! :D
Dasz mm i robić śniadania nie musisz, to też masz fajnie. Ja zazdroszczę tym pijącym butelkę. Chciałabym podać o 5 rano i wrócić do łóżka 😕
Bardzo mnie to zaciekawiło, wasze dzieci śpią? Jeśli tak, to ile?
Moje dziecko zazwyczaj ma 1 drzemkę, około południa, 2-3 godziny. Dzisiaj jakoś szybko zaspała, bo zaraz po 10, spała godzinę, i po 16 znowu zaspała na pół godziny. Teraz właśnie zasypia na noc. A Twoje?
 
Dasz mm i robić śniadania nie musisz, to też masz fajnie. Ja zazdroszczę tym pijącym butelkę. Chciałabym podać o 5 rano i wrócić do łóżka 😕

Moje dziecko zazwyczaj ma 1 drzemkę, około południa, 2-3 godziny. Dzisiaj jakoś szybko zaspała, bo zaraz po 10, spała godzinę, i po 16 znowu zaspała na pół godziny. Teraz właśnie zasypia na noc. A Twoje?
Tak między 11-12 chodzi na drzemkę, śpi różnie, półtorej godziny, dwie, trzy. A niedługo będę go usypiać
 
Mój mały dziś jadł nastepujaco:
Rano kaszka z bananem ok. 200ml
Mleko do drzemki 180ml
Obiad makaron z brokułem i serem żółtym ze śmietaną
Jogurt z owocami i kulkami z Otolandii bodajże
Pół Rogala maślanego z serkiem szczypiorkowym i pomidorki
Mleko 180ml
Co byście dodały/zmieniły?
 
Mój mały dziś jadł nastepujaco:
Rano kaszka z bananem ok. 200ml
Mleko do drzemki 180ml
Obiad makaron z brokułem i serem żółtym ze śmietaną
Jogurt z owocami i kulkami z Otolandii bodajże
Pół Rogala maślanego z serkiem szczypiorkowym i pomidorki
Mleko 180ml
Co byście dodały/zmieniły?
Ja bym dodala cos z mięska, do zupki, pulpety itp. Byc moze w inne dni macie a dzis tak bardziej nabiał, wiec to tylko sugestia
 
reklama
Ja bym dodala cos z mięska, do zupki, pulpety itp. Byc moze w inne dni macie a dzis tak bardziej nabiał, wiec to tylko sugestia
Tak mięsko jest zawsze w zupce, dziś tak bezmięsne danie bylo, ostatnio rybka była. Staram się podawać różnorodne posiłki ale czasem mi brakuje już pomysłów.
 
Do góry