reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka w 26 tygodniu

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Dziewczyny mam do was pytanie . Dziś miałam usg jestem 26 tydzień i 5 dzień według usg. Dziecko wazy 960 g i lekarz powiedział ze to trochę za mało . Ile ważyły wasze pociechy w tym tygodniu ciąży ?
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny mam do was pytanie . Dziś miałam usg jestem 26 tydzień i 5 dzień według usg. Dziecko wazy 960 g i lekarz powiedział ze to trochę za mało . Ile ważyły wasze pociechy w tym tygodniu ciąży ?
Moja ciąża od samego początku jest 2 tygodnie mlodsza. Teraz termin przesunal się jeszcze o tydzien do tyłu czyli już 3 tyg wg usg. Pokazuje 26 tydzien ciazy 680 g. Lekarz mówił ze na tym etapie ciazy wszystko jest ok a dzieci rosną w swoim tepie. Na początku też płakałam i się przyjmowałam ze może coś jest nie tak. Lekarz uspokajal i mówił ze może taka moja natura ze nie będę rodzic dzieci 4 kg tylko ok 3 kg. Robiłam testy pappa w 20 tyg badania prenatalne i wszystko wszystko ok z dzidzia. Tylko tyle że jest mniejsza kruszynka ale...
Mój syn w 26+5 miał 1060g gin powiedziała, że to w sam raz, więc dziwne, że 100g mniej i już lekarz twierdzi że za mało 🤔 z tego co widziałam u dziewczyn na innych forach to jedne dzieci w takim tygodniu miewały nawet 800g bądź więcej niż kilo, więc to chyba różnie bywa 😊
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie . Dziś miałam usg jestem 26 tydzień i 5 dzień według usg. Dziecko wazy 960 g i lekarz powiedział ze to trochę za mało . Ile ważyły wasze pociechy w tym tygodniu ciąży ?
Moja ciąża od samego początku jest 2 tygodnie mlodsza. Teraz termin przesunal się jeszcze o tydzien do tyłu czyli już 3 tyg wg usg. Pokazuje 26 tydzien ciazy 680 g. Lekarz mówił ze na tym etapie ciazy wszystko jest ok a dzieci rosną w swoim tepie. Na początku też płakałam i się przyjmowałam ze może coś jest nie tak. Lekarz uspokajal i mówił ze może taka moja natura ze nie będę rodzic dzieci 4 kg tylko ok 3 kg. Robiłam testy pappa w 20 tyg badania prenatalne i wszystko wszystko ok z dzidzia. Tylko tyle że jest mniejsza kruszynka ale rozwija się dobrze. Lekarz mówił ze najdokladniejsza data porodu jest z usg w 13 tyg ciazy. Musi być dobrze ja wierzę w to całym serduszkiem. 3majcie się
 
Rozwiązanie
Do góry