reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka w 33 tc?

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2019
Postów
9
Witam wczoraj na wizycie okazało się że moja mała ma 1800g trochę się zdziwiłam że tak mało bo mam cukrzyce ciążową więc bałam się że usłyszę że jest zbyt duża itp a tu takie zaskoczenie pani doktor powiedziała że waga idealna i wychodzi na to że moje wahania cukru nie mają na razie wpływu na zbytni przyrost wagi mojego dziecka. Jednak mi sie wydaje że 1800 to właśnie za mało jak na 33 tc. Ile ważyły wasze dzieciątka w tych okolicach?
 
reklama
Rozwiązanie
Po 34tygodniu dziecko średnio przybiera 200g tygodniowo, więc Twoja mala prawdopodobnie urodzi się raczej drobna, około 3kg ale chyba to dalej w normie.
Mój synek w 31+1 ważył 1970,tez mam cukrzycę aczkolwiek cukry w normie, za dużo nie przytyłam przez całą ciążę. Teraz w 33+3 będę na usg więc zobaczę ile aktualnie waży.
 
Po 34tygodniu dziecko średnio przybiera 200g tygodniowo, więc Twoja mala prawdopodobnie urodzi się raczej drobna, około 3kg ale chyba to dalej w normie.
 
Rozwiązanie
Do góry