reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

reklama
Sara ma 2.5 roku, wazy 15.5kg, ma 93 cm wzrostu :tak: Ubranka kupujemy na 104, czasami jeszcze na 98 lub juz 110 (zalezy od firmy):-)
Rozm. buta 25.
Urodzila sie malutka - 2750 i 54 cm, ale szybko zaczela nabierac cialka ;-):-p
 
dowikla ale po zdjęciach nie widac zeby były aż takie malusie:no:

poprostu masz filigranowe córeczki:-):tak:
pozdrawiam serdecznie

Dziekuje bardzo:tak::tak::tak:
No rzeczywiscie na zdjeciach nie widac zeby byly az takie male;-)ale ubranka nosza od 62-74 zalezy od firmy:-);-)

Twoja Zosienka jest sliczniutka:tak::tak::tak:
 
czesc dziewczyny
Ja mam dwie slodkie skrajnosci centylowe. Moja 2letnia Yasminka wazy 10kg a jej 4miesieczny braciszek 9kg :)
Niedlugo bedzie nosic ubranka po mlodszym bracie...
Pozdrawiam duze i male pociechy
 
Nasz Przemko - 2 lata - 5 miesięcy
waga 17 kg
wzrost 98 cm
buciki 24-25 cm
ubranka- o róznie zależy od producenta od 104-116 cm
 
Mój Dawid wkrótce skończy 15 miesięcy - waży.......... około 14,5 kg a mierzy 80 cm. Ubranka kupuję mu na 86, numer buta 21. Mam nadzieję, że z nadejściem wiosny i lata zgubi trochę kilogramów i pójdzie do góry. Odżywiam go zdrowo, ale apetycik to on ma :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry