reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Mój chłopiec ma 22 miesiące i waży 10,3kg.Niby trochę mało ale nie przejmuję się tym bo widzę że dobrze się rozwija i niezły "diabełek" z niego;) Każde dziecko jest inne jedno może być w dzieciństwie za chude a potem męczyć się z nadwagą, a drugie grubsze a później nie mieć żadnego problemu z wagą.
Pozdrawiam.
 
reklama
Hej-mój synek ma 2-latka i 9miesięcy i waży 11,2kg.To jest bardzo mało nawet nie miesci sie w centylach.Zreszta od urodzenia miał problemy z waga i zawsze ledwo miescił sie w centylach-mało jadł ale przynajmiej pił mleko 2 lub 4-razy dziennie.Ale ob miesiąca przestał mi pic mleko i wogule prawie przestał jeśc to pojechałam bo pediatry dała skierowanie na badania i okazało sie że ma zamało żelaza-wiec zdstawał żelazo w zastrykach-bo nie chce mi zarzywac leków.I dostał coś na apetyt-wmiare je ale bardzo mało rzeczy-i nadal mi nie chce pic mleka.Nieraz mam tego dosyc!!!!!!!
 
no to ja mam kruszynę:) 87cm wzrostu i 12kg wagi - 2,5roku :) ale osiagneła już dokładnie 1/4 mojej wagi obecnej więc chyba żle nie jest :)
 
Moja Karinka ma 1 rok i 9 ms. pani pediatra twierdzi ze mała ma niedowagę (10kg waży) i powinna częściej jeść ,taka jest jej natura .Mam starszą córkę która w wieku Karinki ważyła mniej wiecej tyle samo, mam szczupłe dzieci i nic na to nie poradzi żadna pani pediatra dodam że mała wcale nie jest niejadkiem ma po prostu dobrą przemianę . Napiszcie dziewczyny ile ważą wasze pociechy mając ok.2 latek :laugh:

Mój mały jest w podobnym wieku i waży 15 kilo, ale o chłopczyk. Po czym widać niedowagę?? Ja nie przejmowałbym się, jeśli dziecko jest zdrowe i nie choruje .
 
mój ma niecałe dwa latka i ma 90 cm i 13.5 kg a starsza prawie 4-latka 102 cm i 15,5 kg. Co dziecko inaczzej
 
Ostatnia edycja:
Mój mały przy wzroście 86cm waży 12kg. Ale jest wcześniaczkiem więc nie histeryzuje. A problem jadłowstrętu właśnie przerabiamy: po nagłych wymiotach jadł tylko kaszki z mlekiem. Zrobiłam badania i okazało się że żelazo lekko poniżej normy. Teraz pije żelazo, do tego citropepsin na apetyt i jest dużo lepiej, przynajmniej zupy są zjadane:) No i zmieniliśmy klimat ale to już było planowane od dłuższego czasu i nie miało związku z apetytem małego:)
 
reklama
reklama
Do góry