reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Antos urodził sie z wagą 3100 i szybko nadrobił zaległości:tak: teraz ma rok i 4 m-ce i wazy 13 kg i ma 86 cm:-) nie jest gruby tylo taki ubity i cięzki:-)
 
reklama
Alan waży 10,100 a mierzy tylko 80 cm. Od początku był malutki, a z wagą bywało różnie. Jak się urodził miał 52 cm i ważył 3 kg. W wieku 6 tyg ważył 5,100 i do tego czasu (rok i 5 miesicęy) przybyło mu tylko 5 kg:-(
 
Erik za 8 dni skonczy 1,5 roku i wazy 12kg a mierzy nie wiem dokladnie ile, w kazdym razie nosi ubranka na 86cm, rozmiar bucika (juz tak na styk 22)z luzem 23:))
 
Czesc Gocha 25 albo Gosia ,Moj synek Kamilek gdy sie urodzil wazyl 3300 jak dla mnie drobnej dziewczyny to duzo ,lekarz byl zdziwiony ze tyle wazy ,a mierzyl 55 cm ,gdy mial roczek wazyl 10.5 kg. a gdy skonczyl 2 latka 12 kilo .Teraz we wrzesniu bedzie mial 3 latka i wazy 13.200 a wzrostu ma 92 cm ale nie jestem pewna moze ma 98 cm bo na tyle kupuje mu ubranka ,mam nadzieje ze bedzie wysoki jak jego tata .Pozdrawiam serdecznie pa.:-)
 
Liw ma 3 lata i 3 miesiące, mierzy 105 cm i waży około 18 kg.
Olo 9 miesięcy mierzy około 80 cmi waży nie wiem ile, ale z 10 to na pewno.
 
u nas rok i 4 miesiace - wzrost cos kolo 75 cm ciuszki kupujemy na 6-9 miesiecy lub 74 , a waga 10.5 kg :) a rozmiar bucika 21 .
 
reklama
Do góry