reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Ja zawsze chcoiałam miec szczuplusia niunie nie bardzo wyszło po mimo ze nie futruje w nia duzo jedzenia. Mała jak sie urodziła wazyła 3200 teraz ma 16m-cy i wazy 12kg a wzrostu ma ok 89 bo ciuszki na 92 sa na styk.
 
reklama
Julka urodziła sioę w 25tyg ciąż ważyła 750g. Dzisiaj ma 26 miesięcy i chyba dogoniła rówieśników. Waży 11600 i ma 87cm wzrost.Pediatra jest z niej zadowolony ja zresztą też
 
reklama
Witam ;-)
Moja Julia waży 13.200 a buciki nosi 23 lub 24 rozmiar.Lekarz powiedział że w centylach wychodzi lepiej niz jak była niemowlakiem :tak:Jej waga urodzeniowa 3200 i 55 cm ;-)A teraz wzrost ma 98 ale ubrania kupuje jej na 104 cm Pozdrawiam
 
Do góry