reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Mam nadzieję, że z nadejściem wiosny i lata zgubi trochę kilogramów i pójdzie do góry. Odżywiam go zdrowo, ale apetycik to on ma :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Agamal poczekaj jeszcze trochę i Dawid przestanie tak szybko przybierać na wadze,Przemo szybko przybierał na wadzę mniej więcej do 1,5 roku9 z tym ,że on miał "zapas" od urodzenia,bo ważył ponad 4 kg),od tego czasu przybyło mu jakieś 1,5-2 kg przez rok.
 
reklama
Mój Maki ma prawie 23 miesiące czyli już nei długo bedzie miał skończone dwa latka. Waży: 14,5 kg i ma 90 cm wzrostu. Wygląda szczupło.
 
Moja Olcia ma 22 miesiace, wazy 10,5kg, wzrost 85cm- takze jest malutka i drobniutka (po mamusi)..pozdrawiam
 
Kinia w lutym skończyla 18 miesiecy i waży 10,7 kg, mierzy 84 cm. Jest szczupla ale wysoka po nas rodzicach :-)
 

Załączniki

  • P1110891.jpg
    P1110891.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 23
łojoj to moj syn chyba jakis kolos bo mierzy 88 cm a waży 14 kilo :)) i lubi obie podjeść ale ma szczescie nie jest grubasek bo wybiaga poniewaz ma zapedy do adhd hihih ;-)
 
reklama
Do góry