reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

reklama
W sumie to z mężem nie należymy do dużych ludzi, raczej takie średniaczki:-), więc chyba zebrała geny ludzi mniejszych:-) niech tylko maluchy będą zdrowe A wszystko będzie ok:-) my aktualnie się wczasujemy nad morzem:-)
 
W sumie to z mężem nie należymy do dużych ludzi, raczej takie średniaczki:-), więc chyba zebrała geny ludzi mniejszych:-) niech tylko maluchy będą zdrowe A wszystko będzie ok:-) my aktualnie się wczasujemy nad morzem:-)
Aaale pięknie [emoji173] jak pogoda? Proszę o ładne zdj morza z plazy! My ruszamy z wt na srode, mamy prawie 700km do przejechania i juz sie stresuje [emoji14]
 
Aaale pięknie [emoji173] jak pogoda? Proszę o ładne zdj morza z plazy! My ruszamy z wt na srode, mamy prawie 700km do przejechania i juz sie stresuje [emoji14]
Jest cudownie:-) 22 stopnie i sloneczko:-) szczerze polecam bo Zosia tu śpi jak szalona:-) też się martwiła droga ale cały czas spala:-) mieliśmy troszkę bliżej bo 500km.
 

Załączniki

  • IMG-20180828-WA0058.jpg
    IMG-20180828-WA0058.jpg
    140,7 KB · Wyświetleń: 79
Super! A gdzie jesteście?
My pedzimy do Darłówka:) dużo slonka zycze! Oby za tydz tez pogoda dopisała:) a mała jest sliczna! W sam raz [emoji4]
 
Dziękujemy:-Dmy jesteśmy w Łebie. Myślę, że też traficie w pogodę,bo zapowiadają, że się jeszcze urrzyma:-) zatem życzę szybkiej drogi i cudownego wypocztnku:-*
 
reklama
Dziękuję piękniewarto było tyle czekać na takiego okruszka
Dokładnie. Ja akurat nie musiałam czekać ale mimo że czasem jest ciężko z brzdącem to daje tyle radości co nic innego na świecie [emoji4]a zobaczysz jeszcze jak to jest jak przychodzi obejmuje Cię łapkami i się wtula albo daje buzialka prosto w usta. Mój na dodatek zrywa i przynosi mi kwiatuszki. Ale czekam jeszcze na pierwsze mamo i kocham Cię, nie rozgadał się jeszcze póki co
 
Do góry