reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Waga dziecka

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy waga dziecka 280 gram na jednym usg a waga 307 gram na drugim w odstępie dwóch dni jest zbyt mała jak na skończony 20 tydzień ciąży? Dzis dokładnie 20 tydzień i 1 dzień

reklama

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To jest granica błędu, zupełnie bym się tym nie sugerowała.
Dziś lekarz stwierdził że dziecko wygląda na 18 tydzień a nie 20 i skierował mnie do poradni monitorowania wzrostu a mi się jakoś nie wydaje wszędzie gdzie czytam ta waga 280 gram zgadzała by się z tyg ciazy

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Cześć ja mam podobny problem. Jestem w 23t i 1d. Dwa dni temu czyli w 22t i 6d miałam usg. Córeczka waży 550g. Obwód brzuszka na 22t i 6d, kości udowa na 23t i 1d, wymiary główki BDP na 22t i 4d a obwód główki trochę za mały na 21t i 2d. Trochę martwi mnie ta różnica. Na genetycznym usg w 18t i 6d wszystkie wymiary były prawidłowe. Dorktor na razie mówił, że będziemy tylko obserwować ale jestem przerażona. Martwi mnie ta za mała główka i waga bo trochę poczytałam na internecie i dziewczyny mają dużo większe bobaski na tym etapie.

Olkaa93

Rozwiązania
1
Moja córka cały czas była mniejsza o 3 tygodnie, ale mój lekarz się śmiał że nie ma za kim być większa . Urodziła się drobna i do dziś taka jest . Jeśli z łożyskiem i przepływami jest ok to nie ma czym się martwić , nie każde dziecko rodzi się mając 3,5kg .

reklama

Mamaona

Rozwiązania
11
Dopiero waga urodzeniowa poniżej 2,5 kg uznawana jest za za niską. Moja córka cała ciąże miała wymiary za małe nawet o 4tygodnie a się okazało ze przy porodzie będzie Ok 3,5 kg