reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Waga dziecka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Margo1991, 18 Październik 2018.

1. Margo1991

Margo1991 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Czy waga dziecka 280 gram na jednym usg a waga 307 gram na drugim w odstępie dwóch dni jest zbyt mała jak na skończony 20 tydzień ciąży? Dzis dokładnie 20 tydzień i 1 dzień

2. Margo1991

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dziś lekarz stwierdził że dziecko wygląda na 18 tydzień a nie 20 i skierował mnie do poradni monitorowania wzrostu a mi się jakoś nie wydaje wszędzie gdzie czytam ta waga 280 gram zgadzała by się z tyg ciazy

3. reklama
  4. Margo1991

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  5. Margo1991

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  6. Mamaona

Mamaona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    17
    Granica błędu to nawet pół kilo

7. Mamaona

Najlepsze odpowiedzi:
    17
    O Boże No tak, nie ogarnelam ze 20 tydz:rofl:

8. Margo1991

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dziewczyny nie straszcie mnie lekarz nagadal mi że to hipotrofia płodu!

9. Ania0306

Ania0306 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Cześć ja mam podobny problem. Jestem w 23t i 1d. Dwa dni temu czyli w 22t i 6d miałam usg. Córeczka waży 550g. Obwód brzuszka na 22t i 6d, kości udowa na 23t i 1d, wymiary główki BDP na 22t i 4d a obwód główki trochę za mały na 21t i 2d. Trochę martwi mnie ta różnica. Na genetycznym usg w 18t i 6d wszystkie wymiary były prawidłowe. Dorktor na razie mówił, że będziemy tylko obserwować ale jestem przerażona. Martwi mnie ta za mała główka i waga bo trochę poczytałam na internecie i dziewczyny mają dużo większe bobaski na tym etapie.

10. reklama
  11. Olkaa93

Olkaa93 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Moja córka cały czas była mniejsza o 3 tygodnie, ale mój lekarz się śmiał że nie ma za kim być większa . Urodziła się drobna i do dziś taka jest . Jeśli z łożyskiem i przepływami jest ok to nie ma czym się martwić , nie każde dziecko rodzi się mając 3,5kg .

12. Mamaona

Najlepsze odpowiedzi:
    17
    Dopiero waga urodzeniowa poniżej 2,5 kg uznawana jest za za niską. Moja córka cała ciąże miała wymiary za małe nawet o 4tygodnie a się okazało ze przy porodzie będzie Ok 3,5 kg

Poleć forum