reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

gratuluje dziewczynko ukonczonych 3 miesiecy.Ale ten czas leci!

U nas dzisiaj 2miesiace 20 dni
Waga: 6600g:-)
W ciagu tygodnia 250g przybylo.
 
reklama
u nas waga 28 września - czyli 2 miesiące i 11 dni była 5350g (3200 urodzenia a 3100 na wyjście ze szpitala)
pani dr twierdzi, że całkiem ładnie przybiera i jest spoko
nie wiem jaki długi ale 62 już bywa za małe
 
waga urodzeniowa Patrysi 3200,
długość 54 cm,
obwód główki i brzuszka po 31 cm,
gdy miała 6 tygodni ważyła 4830,
długość 56 cm (wg mnie więcej bo już nosiła ciuszki w rozmiarze 62),
obwód główki i brzuszka 38 cm.

Za 2 tygodnie idziemy na kolejne szczepienia i ciekawa jestem ile tam będzie. Już teraz czuję jej słuszną wagę, no i wskoczyłyśmy już w ciuszki 68.
 
Ostatnia edycja:
:)
A nasza IKA już ładnie przybiera na wadze (około 200 na tydzień) i obecnie waży 4550 (waga z wtorku czyli 11 tygodni) ale dzisiaj ją zmierzyłam i wiecie co ona ma już..............66,5 cm :)na długość nieźle... a stópka 9,5 cm
 
:)
A nasza IKA już ładnie przybiera na wadze (około 200 na tydzień) i obecnie waży 4550 (waga z wtorku czyli 11 tygodni) ale dzisiaj ją zmierzyłam i wiecie co ona ma już..............66,5 cm :)na długość nieźle... a stópka 9,5 cm

no to nic dziwnego, że chudziaczek, jak jej wszystko w długość idzie:-D Florka ma jakieś 9 cm mniej i figurę walca po mamie:-p My się mierzymy za tydzień z okładem z okazji bilansu, ale na rękę patrząc to pewnie już 5,5 kg spokojnie jest;-)
 
Florka ma boski ten podbródek.Moja babcia miała taki obrazek z aniołkami pamiętam i one takie były jak Twoja Florka. Młodej też się zrobił ale taki bardziej symboliczny:-):-), no i na szerokość ciuchy luźne ale na długość to 68 jest w sam raz a 62 już odkładam:szok:, no jeszcze w pajace i śpiochy niektóre wchodzi
 
Tymciu po urodzeniu miał:
waga- 3850g
wzrost- 57cm
czwarty dzień:
waga -3640g

Po ostatniej wizycie u lekarza gdy miał 2 miesiące i 1 dzień :)
waga - 6400g
 
reklama
Ika z tą długością zapowiada się na modelkę:-)
a teraz po 3 miesiącu nasze dzieciaczki chyba spowolnią z przybieraniem na wadze?
 
Do góry