reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
Heh, Natusia dziękuje za komplement Survi:-)

Ja tam nie narzekam na jej gabaryty, bardzo lubię tę jej kucackowatość a moja teściowa wiecznie biadoli że ona taka jakaś malutka:no:
Siostrzenica mojego m. ma córeczkę starszą od Natusi o 3tyg. i Nadia jest zdecydowanie z wyższej kategorii wagowej ;-)więc moja szanowna "mamusia" notorycznie je porównuje.
A ja kocham moje kompaktowe filigranowe kurcątko takie jakie jest:-)
 
Mamabartka - masz rację, nie przejmuj sie!!
Natalka, Florka i Lenka to te kompaktowe dziewuszki, wszytskie sie urodziły z niższą wagą urodzeniową i pięknie ważą teraz - tak jak powinny!!
Ja też sie nie przejmuje jak słyszę że mała nie wygląda na swoje mce - że wygląda na młodszą, w końcu to komplement dla kobiety:-);-)
 
Mój Adaś też lekki i w związku z tym "niemęski" :-( ale dla mnie to i tak najukochańszy mężczyzna pod słońcem...
 
no fajne wasze Kurcacki kompaktowe.
Ika jak ją zapisywali do szpitala w poniedziałek to ważyła 8500 przy 76 cm wzrostu (doświadczona pani mierzyła i zgadza się z moimi miarami:tak:) natomiast już w czwartek było 8750..kurcze myślałam że troche ją wyciągnie w tym szpitalu a ona widać zajada stres szpitalny:-(
No cóż, pocieszam się tym że ja o miesiąc młodsza od niej i krótsza ważyłam 8800. Więc cóż, rodzinne to pewnie
 
Tymuś nosi jeszcze ubranka na 68, a waży ok. 7300 - taki maluszek nasz kochany. Jak na dziecko dziewięciomiesięcznie nie mieści się w siatce centylowej, na sześciomiesięczne łapie się gdzieś na dole :zawstydzona/y:
 
Justine: 7300 dla półroczniaka to wcale nie jest tak nisko - mamy tu parę dzieciaków z podobną wagą i mają się nieźle:tak: no i Tymuś na zdjęciach ma buźkę okrągłą jak słoneczko, więc na chudzielca na pewno nie wygląda.

Ika, Ty się kobieto pohamuj z tym jedzeniem, bo resory w wózku połamiesz, jak będziesz ze szpitala wychodzić!:-D
 
reklama
Justine - moja Lenka waży gdzieś 7300 i jest na 10 centylu. Najważniejsze że ładnie przybiera na wadze.
 
Do góry