reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Justine: 7300 dla półroczniaka to wcale nie jest tak nisko - mamy tu parę dzieciaków z podobną wagą i mają się nieźle:tak: no i Tymuś na zdjęciach ma buźkę okrągłą jak słoneczko, więc na chudzielca na pewno nie wygląda.

Ika, Ty się kobieto pohamuj z tym jedzeniem, bo resory w wózku połamiesz, jak będziesz ze szpitala wychodzić!:-D

Justine...masz po prostu zgrabnego chłopaka i już

Surv jest taka opcja właśnie, ona dostaje sterydy jeszcze to od nich samych się tyje przecież....więc jej wybaczam ale w domu rozpoczynamy fitness:tak::tak::-D:-D:-D:-D i pomyśleć że wcześniej sie modliłam coby troszkę przytyła:szok:
 
reklama
Post serdeczne pozdrowienia dla Ikusi, dla mnie ona zawsze bedzie kochanym robaczkiem, a zaraz szybko sie wyleczy i bedzie szalec po kątach:)
Tydzien temu bylismy na kotroli a dopiero teraz mam czas cos napisac:wściekła/y: Radziu osiągnął wagę 7350g zawsze troche do przodu...na stepna kontrola za pol roku,zastanawiam sie czy w miedzy czasie nie podejsc do zwazenia.
 
Nie wiem jak z tą wagą jest jeśli chodzi o normy ale nam lekarka powiedziała że wystarczało by jak by Maksiu waży 7400 mam się nie przejmować że wazy ponad 9kg bo i tak to zrzuci.A na grubego nie wygląda,buzie ma okrąglutką ale reszta już nie jest taka grubiutka.
 
Dziewczyny, Wy mnie nie dobijajcie:tak::tak::tak: Ja Was proszę. Moja lipcowo-sierpniowa juniorka w tym gronie w styczniu ważyła 8200, a z domowych obliczeń wychodzi, że będzie koło 9:szok: Pediatra twierdzi, że miodzio, a i mnie na grubaska nie wygląda. Na naszym forum to same kruszynki w porównaniu do mojego i paru innych bączków:tak:
 
Magdzik, wyciągnie się, zobaczysz:tak:Miki w wieku Olgi ważył 10kg a teraz już nie wiem od jakiego czasu 14kg. No ale co się dziwić, jak w miejscu nie wysiedzi:dry:
 
To mnie trochę pocieszyłyście. A wzrostowo jak wyglądają Wasze chłopaki?

Odnośnie wagi mrówczej - moja córcia kończąc roczek ważyła 8300g - chudzinka z niej była. Teraz waży 14kg i wciąż jej spodnie z pupy spadają :-(
 
reklama
Przepraszam. Zdublował mi się post.
 
Ostatnia edycja:
Do góry