reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

Odebrałam wyniki.Jezeli chodzi o kal na stopien strawienia to pisze,ze obecne sa nieliczne krysztalku kwasu tluszczowego,natomiast w posiewie moczu wynik jest ujemny.W badaniu krwi mamy dosyc duzo limfocytow,a to chyba moze swiadczyc o jakims stanie zapalnym? We wtorek idziemy do lekarza z wynikami.Moim zdaniem maly jest zdrowiutki,tylko taka jego natura,jest drobny,bo wszyscy sa drobni w rodzinie.Natomiast sily,pomyslow ma za dwoch :)Jeszcze kilka dni i bedzie nam sam chodzil,taki skubaniec sprytny :)
 
reklama
Moja Nikolka 11,3 kg .Duża ta moja kobitka:-)!!!a ciuszki to niektóre nosi w roz. 92:szok: i pieluszki już 5.
 
Moja małą waży 9300:) ale jest zbita raczej w sobie nie wyglada na tłusciutkiego bączusia, wydaje mi się że się wyciągnęła a ważyłam Ją na mojej wadze
 
reklama
Do góry