reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

u nas dobiliśmy do 9000, ale sporo spadł mi przez biegunkę i w zasadzie przez 2 tyg odzyskał tylko co stracił, a w ciągu ostatnich 6 tyg przybrał 610.
 
reklama
to mój Kubus jak na swój wilczy apetyt, chyba i tak niedużo, bo 9400 a jadłby cały czas , oczywiscie nie daje mu , staram się robic przerwy 3 godzinne między posiłkami i zadnego podjadania, ale on co widzi to woła "da am ":-D
 
Moja MIlunia waży już 8800g kurcze troszkę się martwię bo niby te szmery w sercu mają być od braku żelaza a Ona jest grubiutka i nie jest blada dlatwego lekarz wyklucza anemię. Jednak druga lekarka wcale szumó nie słyszy. Pocieszam się, że tyle co mała była badana nigdy nikt nie słyszał szmerów, nawet ta która teraz coś cichego usłyszała, też kilkakrotnie małą badała i móiła ,że serduszko zdrowa tyka a rtu nagle...:( no nic robimy w środę morfologię a póżniej jak będzie trzeba upewnimy się na echo, ale mała nie sinieje ma siłe na szalenśtwo dlatego myślę że jest oki, jednak od zimna ma taką żyłkę na lewej rączce i ta żyłka się pokazuje:( Dobra bo mylę wątki
 
reklama
Do góry