reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

reklama
Dziś byłam na szczepieniu i się zdziwiłam. Ostatnio Olka była ważona jak byliśmy prywatnie u lekarza ważyła niby 1100. Dziś waży 9300 na wadze w przychodni. Ostatnio ważyła 9200 a to było we wrzesniu. Martwie się po myslałam że waga ruszyła a tu widać, że chyba nie. Do tego od tego ostatniego szczepienia urosła tylko 0,5 cm :-(Jest malutka jak na swój wiek ma 74,5 cm:szok: . Jak na złośc nie było dzis naszej pediatry tylko znów ta stara emerytka co nieraz już na nią trafiałyśmy. Oczywiście ona rzadnych zastrzeżen nie ma:baffled:. Poza tym Ola ma katar ale kazała ją szczepic do tego sprawdzała dwa razy gardło i podobno czyste a przedwczoraj jak byłam prywatnie to miala bardzo czerwone i migdały powiekszone. Normalnie chyba przestane chodzić do tych lekarzy.....:wściekła/y::angry::no:
 
edyta ja na Twoim miejscu tez bym sie zrazila do lekarzy...no ale co zrobic zeby miec jakiegos w rodzinie to by bylo cos:sorry:Sluchaj z tym wzrostem to rzeczywiscie niewiele ale moze taki urok Oli i juz :sorry:z tego co kojarze to tez jestes drobniutka i pewnie za Toba poszla:tak:
 
Edyta-Oleńka to rzeczywiście malutka jest z pewnością taka jej uroda i nie masz się co martwić.Co do lekarzy to brak mi słów.

Ala obecnie mierzy jakieś 88cm.Jeśli dobrze ją zmierzyłam bo strasznie się wierci.
 
edyta: moja na roczkowym szczepieniu miala 76cm . przez trzy miesiace wybujala, wiec spokojnie :) organizm sie porostu skupia na czyms innym w tej chwili :)
 
Kuba na dzień dzisiejszy, czyli 17,5 m-ca waży 13400 i mierzy 93cm ( to mierzenie to wiecie....takie w przychodni, więc kilka cm. w tą czy w tą......)
 
My dzis tez po szczepieniu i przy okazji bylo wazenie, no i Szymon wazy 11,5 kg, a mierzy ok 88cm. Tak wiec Koziaca widze ze masz duzegooo faceta w domu :-)
 
my dzis po szczepieniu,wiec mamy najnowsze miary i rozmiary :tak:
a wiec waga rowne 17 kg:-D, a wzrost juz z miarką na stojaco ;-) wyszlo 102 cm :szok:
 
reklama
Kozica-no Kubus faktycznie wysoki:tak:
Katrins-:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:jestem w szoku:-Dty to masz dopiero kawalera,wyglada pewnie jak 4-latek,az podeszłam do miarki i patrzylam jakby to bylo miec takiego wysokiego Adasia:-psuper!
Adas mierzony miarka na stojaco mierzy 85 cm i waga 12.300
 
Do góry