reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

oooo no to moja Wiki wymiarów raczej Oleńki. Spodnie 80 to takie do podłogi a waga jak ją ważyłam w sobote to 11,4 więc tez raczej mała i drobna.....
 
reklama
wiki- to mnie pocieszyłaś bo juz myślałam że Olka to tak bardzo odbiega od innych dzieciaczków, ale twoja chyba i tak wiecej waży. Ja wczoraj z ciekawości dorwałam moja ksiazeczkę zdrowia i w wieku 18 miesiecy ważyłam 9900..
 
Edyta-Ala w wieku 6miesięcy ważyła tyle co Ola teraz.Z tym że Ala to mały pulpecik była teraz jej się trochę schudło.
 
Zuzia też raczej drobniejsza, bo waży coś ok. 11 kg a mierzy 84 cm. Chociaż apetyt ma ogromny i zjada nieraz na objad tyle co ja:baffled: To pewnie po tatusiu ma taką przemiane materii:-D
 
Ewelia - moja mała chętnie tez by jadła 2 obiady, ale ona tyle waży, że musze jaj dawac owoce lub same warzywa zamiast drugiego obiadu.:szok: NIby mi mówia, że nie ma po kim byc grubasek, bo my z mężem chudzielce raczej jesteśmy (choć mój ślubny od ponad miesiący nie pali i przytył 8 kg, dziewczyny, jakie ciałko.....hehe;-)), rodzice i rodzeństwo tez, ale ja tam wolę uważać
 
Beata - no to w końcu któreś dziecko "dobija" z waga do Filipka :-D, ale trochę jeszcze Wiki brakuje, bo Filipek juz 14600 :-p
 
reklama
Do góry