reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
cieszę się, że maluszki tak pięknie przybierają :) za tydzień i ja się dowiem i już się nie mogę doczekać :)))
 
Michalinka urodzila sie z waga 3,990kg a w dniu wypisu ze szpitala miala 3800.
Po 8 dniach wazyla 4200, po kolejnym tygodniu 4600 a dzis czyli po 4 dniach - 5kg.
Czyli w ciagu tygodnia przybiera ok.400g
to chyba duzo ?
 
Dużo :)
Ciekawe co pediatra nam powie jak za tydzień czy dwa znów będzie ze 300 na plus tygodniowo :D No ale co ja mogę? Mały nie wisi na mnie non stop. Fakt, że jak nie śpi to chce cycka często ale staram się go przetrzymać ile się da i nie karmić co godzinę. Niestety małpiszon ma węch dobry bo jak biorę go na ręce to zaraz paszczą szuka :)
 
My właśnie zmierzyliśmy Igora i ma 59cm długości. Czyli od urodzenia urósł 3cm. Nie wiem czy to dużo czy mało.
 
a my jak mierzymy to ciagle jest inaczej wiec nie wiem ile miśka ma.. A co do wagi to moja wcale nie wisi na cycu, jada srednio co 3godziny, chyba ze goraco, to troche czesciej ale za to krocej bo chce sie jej pic, i ciagnie max 20 minut zawsze.
 
reklama
Fajnie, że maluszki tak dobrze rosną, mój Antoś w poniedziałek ważył 3690g (3 tyg i 2 dni), więc od urodzenia przybrał nam 740g :-)
 
Do góry