reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

dziecko powinno przytyc ok. 20-30g dziennie czyli na miesiac wychodzi miedzy 600-1000g. moja przez pierwszy miesiac przytyla ok 800g, a teraz w ciagu drugiego na pewno stuknie jej kilogram.
 
reklama
my kolejną wizytę u pediatry mamy jutro i ciekawa jestem co tym razem nam powie.już nie moge się doczekać.
 
Uff, a my wreszcie po pierwszej wizycie u lekarza:-) Odpukać wszystko w porządeczku. Mój pączuś przybrał w ciągu 2 tygodni 320 gram, w dniu wyjścia ze szpitala ważył 4040g teraz waży 4360g :-)
 
a my dziś mielismy kolejną wizytę.bardzo się ciesze,bo maleńka wszystko nadrobiła i przez te dwa ostatnie tygodnie przytyła 600g:-D sumując cały miesiąc,to jesteśmy 800g do przodu.no i z 54cm podciągnełyśmy się na 56:-D
 
My dzis konczymy 2 miesiace :-) przez caly drugi miesiac Ninka przytyla az 1340g!!! dzis wazyla 4650, ale nadal jak sie na nia patrzy, to jest sczuplutka, bo strasznie rosnie na dlugosc - po mamusi bedzie jak modelka ;-)
 
My bylismy dzisiaj na szczepionce, malusi wazy juz 5.350!! i mierzy 63cm normalnie szok jak on rosnie!
Na poczatku po pierwszym wkluciu nie plakal,ale jak mu pani drugi zastrzyk robila, to rozplakal sie na calego, tak mi go sie szkoda zrobilo....No i teraz spi jak na szpilkach, co juz bym go zostawila w pokoiku, to on w placz...no i na rekach mu dzisiaj najwygodniej,a ja pozwalam mu dzisiaj na ten komfort.
Chwile sie zajal, wiec moge popisac no i poczytac.
Tymczasem papa
 
My też dziś po oględzinach pediatry! :-) Maleńka waży równiusieńkie 5kg!!! :tak: Ma 58 cm, obwód główki 39 cm klatki piersiowej 37cm. Lekarz powiedział że rozwija się ksiązkowo. Jestem taka szczęśliwa że wszystko tak super z Maleńką :-):-):-):-)
 
reklama
Do góry