reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Julii butki na wiosne kupiłam juz 28:tak:
Co do wagi to od bilansu 2latka cały czas 17kg ale nie widac tego tak po niej bo jest ubita:tak:
Jesli zas chodzi o ubranka to zazwyczaj te mierzone wiekiem kupuje na 4-5lat.
 
reklama
Marika waży obecnie 14,5 a ubranka nosi na 104 :-) Wzrostu dokładnego nie znam bo dawno jej nie mierzyłam...
Ależ nam wyrosły bąbelki :-D
 
Mariczka,Julia,Amelka przewyższają chłopaków!!! Ale nam rosną.

Marcela warzyłam i mierzyłam kilka dni temu,waży 15kg i mierzy ok 93-94 cm.Z ubraniami różnie niektóre dobre są jeszcze te na 86 cm a niektóre na 104 nosi.
 
Właśnie widze, dziewczynki to pobija chlopakow w piaskownicy:-p Mój Kuba nosi teraz zimowe buty rozmiar 24 ale po domu ma 23, choc juz przymale sa, wiec zapewne jak sie ociepli, kupie mu adidaski na 24.
 
Dawidek nosi buciki na 22 :sorry::laugh2: ... i to zalezy jakiej firmy bo sa takie ze 21 jest dobry ;-)
ale wiecie co, z tego co pamietam z pierwszych klas podstawówki to dziewczynki byly wszystkie wyrosniete - łacznie ze mną ;-) ... pamietam mialam kolege który był nizszy ode mnie - normalnie powinni gdzies to zapisac :szok: ... a teraz ... dlugiiii okropnie ;-)
 
Marcel ma 24- 25 trochę więcej,Moniqa masz rację tak to wyglądało w pierwszej klasie podstawówki,pamietam ,że pani nas usadziła w ławkach wg wzrostu i ja siedziałam z kolegą,który był równy ze mną.Ja mam teraz 1,60 :rofl2: a on ok 1,80.
 
Taaa... do ok 5 klasy byłam jedna z wyższych :-D:rofl2::rofl2::rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:Do tej pory jak to mówię to się wszyscy śmieją... zupełnie nie wiem czemu ;-) :-D
 
reklama
Na szczesie mam dowody - zdjecia kalsowe - gdzie widac ze ktos kiedys byl niższy ode mnie :-D:-);-)
 
Do góry