reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych sierpniaczków

Madzia czy ja wiem taka wysoka nie mam porównania do rówieśnika
Dzis jak byłam na szczepieniu to oczywisciej jej nie miwrzyli ani nie wazyli ale ważyłam ja sama i 10kg waży ale bylo 2 dzieci w wieku 2,5 roku iii Amelka od chłopczyka była niższa o niecałe pół głowy a od dziewczynki ok 3-4 cm nie wiem moze pózniej wolnie rosnaaz ja jak wstanie zmierze
 
reklama
My po szcepieniu.Bartoszek ma 18 miesiecy i 10 dni
Wazy 11,800 , a długi na 85 cm.
Ciuszki różna rozmiarówka ,ale najmniejsze na 86 cm.
 
Roksi ma już prawie 1,5 roku (bez 3 dni) waży ok 12,300 kg i mierzy też ok 84 cm. Jak będę na szczepieniu, niewiadomo kiedy, to sprawdze swoje pomiary.
 
Liwusia ma 13,5 kg i wzrostu 87cm !

ale wczoraj widziałam chłopczyka przy którym Liwia to waga piórkowa bo miał 17kg ale nawet nie był jakis grubasek tylko taki masywny ale słodziak taki, mama ma co nosić :-)
 
reklama
Majuletka ma 18,5 miesiąca ( no 19 bez 1,5 tygodnia)
waży 11kg i mierzy 87cm
wagowo 50 centyl
wzrost 97 centyl :-)
 
Do góry