reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

reklama
a moj Filipek przy urodzeniu ważył 4860 w piątej dobie 4530 a dziś 3tyg i 3 dni waży 5560. w tamtym tygodniu ważył 5007.... ciesze się i się tym niepokoje... karmie cycem jak odciagnę to mi zjada 180ml :szok: i co dwie godziny musi zjesc to wtedy jest szczęśliwy:tak: i zasypia bez problemu, jak się nie naje porządnie to nie zaśnie:baffled::confused:
 
a ja juz sie bo ję wizyty u mojej "ulubionej" pediatry...:baffled: Pewnie znowu stwierdzi, że dziecko trochę za duzo przybrało na wadze i każe mi tylko piersia....
Ostatnio stanęłam na wadze sama pózniej z Małą, i wyszło mi że Malutka przybrała około 1kg w ostatnie 4 tyg.
poród 3160
wypis 2880
dzisiaj 4900
za trzy dni Mała będzie miec 2 miesiące.
 
dzisiaj byłyśmy na wadze i Mała wazy 4450g.
w dniu wypisu ze szpitla wazyla 2660g czyli przybrala 1790g a dzisiaj skończyła 5 tygodni.:-)
 
Natalcia po dzisiejszym ważeniu ma 4.82 (1m i 6 dni) a równo tydzień temu miała 4.61.Pielęgniarka bardzo zadowolona a wręcz w szoku,że Mała ta rośnie-Mój Mały pulpecik:-p
 
reklama
waga wyjsciowa 3650
najniższa 3440
7 stycznia (miesiąc) 5000
20 stycznia (6 tyg i 2 dni) 5370

przybrał 1930

wzrost 63.5
 
Do góry