reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Marta (2 lata i 3,5 miesiąca) wchodzi powoli w rozmiar 92. Ale np. spodnie nadal dobre są na 86 cm (12-18 miesięcy wg. metki:-D).
Kupinosia, serdecznie gratuluję nowej linijeczki:tak::-)! Spokojnych i bezpiecznych 9M! Wiedziałam, że to tylko kwestia czasu;-). Trzymajcie się zdrowo.
 
reklama
Dziś z ciekawości pomierzyłam moją Pszczołę, 2 lata i lada co 4 m-ce, waga 12,400 i wzrost 92 cm, wiosenny butek na 24, ubrania 98, choć bywa też i 104, zależy co.
 
Dziękuję Julianko :)
ravenalka- miałaś napisać jak to hula- hop co kupiłaś ? ćwiczysz z nim ? nie obija nerek ?
 
Kupinosia siniaki były przed pierwszy tydzień ;-) Nerek nie obija, bardziej biorda, ale po tygodniu już bez bólu. Przyznam się, ze u mnie z samodyscypliną średnio, ale przez czas kiedy regularnie kręciłam po kilkanaście minut dziennie chociaż, widziałam delikatne efekty, także myślę, że mój zakup należy do udanych. Niedługo zabieram się ponownie z nadzieją wytrwania kilku miesięcy, bo wakacje się zbliżają, miło byłoby 'wyglądać' :-D
 
Witam. Też jestem mamą styczniowej dziewczynki z 2009 roku. I chciałam porównać jej wzrost i wagę z rówieśnikami. I wychodzi, że moja Martynka jak na dziewczynkę to jest duża:eek:
wzrost: 93 centymetry
waga: 14.7 kg

Witam.

Ja mam dziewczynkę z września 2009, ale jest bardzo duża i chciałam sobie porównać z troszkę starszymi dziećmi, ale widzę, że większość maluszków taka raczej drobniejsza jest.
Młoda ważyła już 15 kg, ale nie chce jeść i chorowała i zeszła do 14,5 kg, mierzy 99 cm. Kilka miesięcy temu była jeszcze pulpetem a teraz mówią o niej "chodzielec". Bucik 26.
 
scarlet większość maluszków drobniejsza? :-) ja bym powiedziała, że moja córa ze swoimi 92 cm jest dość wysoka, jak mówię, że ma dopiero 2 lata to wszyscy zdziwieni, bo wygląda na 3 lekko, niemniej to wszystko zależy od genów, jeśli rodzice są wysocy, to dziecko raczej do niskich należeć nie będzie :-)
 
15 kg u dwulatka to jest bardzo duzo !!!fakt ze jest wysoka to jakos sie to rozkłada ale przy 92 cm to moim zdaniem nadwaga drobna - mała kluska . Moj Krzys tez jest drobny ale wszyscy daja mu wiecej niz 2 lata - 12,5 i 94 cm
 
reklama
To mój Mati na 2 i pół roku ma 13kg 600 (w kwietniu też miał tyle, nic nie przybyło, ale też nie schudł, aż dziwne, bo taki z niego biegacz, że wszystko, co zje, wylata:-D:shocked2::sorry:), nie zmierzyłam go, ale ostatnio miał 93cm (jak go zmierzę to dopiszę), bucik nosi 24
 
Ostatnia edycja:
Do góry