reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

reklama
Ola 23 miesięcy + tydzień :) waga 12500, wzrost wychodzi mi jak ostatnio 85-86 ale ciuszki stanowczo już 92 , kapciuszki 23 , buty 24/25
 
To Ola zupełnie jak mój Mati:tak::-D, wczoraj na 2 latka go zważyłam i zmierzyłam i ma 12 i pół kg, 89cm wzrostu, ciuszki też nosi na 92 (teraz mu nawet na allegro na wiosnę już kupiłam 98), but 23 / 24 (zimowy).
 
Witajcie mamy styczniowych dzieci 2009 :-)

Jestem tu świeżynka, ale mój synek jest już prawie 2 latkiem. 13 styczeń 2009 :-)
Jego waga ok 16 kg, wzrost 95, buty domowe 23, zimowe 25-26, ma strasznie wielki przegub na stopach :p
 
Barciu po wcześniejszym bilansie dwulatka, który mu lekarz zrobił jeszcze w zeszłym roku, przy okazji naszego opóźnionego szczepienia wylądował wzrostem na 75 centylu, a wagą na 25.
został podsumowany jako: długi i chudy po mamie ;-)

waga: 12,1 kg
wzrost: 89 cm
 
reklama
Do góry