reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Ola - trzy latka
14 kg i ok 95 cm wzrostu - ubranka na 98 głównie, zaczynamy "wchodzić" w rozmiar 104
długość stópki ok 16 cm :) - rozmiar bucika Befado 24, niebawem na 25 przeskoczymy, Geoxy zimowe 26.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ojojoj dawno tu nie zaglądałam;-) Celinko Bartuś to kawał chłopa ale nie widać po nim nic:no: taka z niego zawsze kruszynka filigranowa była!:-)
Moja BAKUSIA
ok 93cm
waga przy dobrym wietrze z 11,5 może będzie
ubranka od 92 do 104
butki od szmaciaków 23 do zimówek 25
 
Madziu kochana Bakusia to teraz mi właśnie przybrała bo jak ostatnio byłyśmy u pediatry to miała 10,5:-( dalej z niej niejad!!
 
Małpko wspólczuję Ci bo wiem jaki to stres dla mamy gdy dziecko żyje powietrzem
A próbowałaś syropków na apetyt, witamin ?? to na ogół sie sprawdza... no i jakieś rozpychacze zołądka moze by sie przydały...

Moja Julka ostatnio słabo je waży 19,5 kg ma 116 cm wiec zebra mozna policzyć z góry do dołu:-)
10,5 to moje dzieciaczki wazyły jak miały po 13 miesięcy. Blania będzie filigranową laseczką a to lepsze niż kulające sie 18kg trzylatki przy wzroscie ok 100cm
 
reklama
Hej dziewczyny, sorry , że Wam się tuaj wcinam ale moja córcia w sierpniu będzie miała 3 latka i też taka drobina. Wzrost to coś ok. 93-94 a waga powoli przebiła 11 kg. Już się dołowałam bo nigdzie nie mogłam znaleźć takiej kruszyny jak moja a tu widzę, że na styczniu;-)

Gabi je zwykle takie same rzeczy, ciężko ją namówić do nowości i jest ciągle w biegu. Biega, skacze, tańczy, ćwiczy po swojemu więc z drugiej strony jak ma być grubsza:tak:
wstretnamalpa - dobrze wiedzieć , że nie jestem sama z takim patyczakiem:-)

Pozdrawiam.
 
Do góry