reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez m_ktosia, 2 Maj 2007.

1. m_ktosia

m_ktosia Gość

jak rosna wasze malenstwa ?

moja Nelka miala 3.5 kg przy porodzie , teraz ma prawie 2 tyg i wage 4 kg, grzeczna dziewczynka, najmniejsze body zaczyna byc baaardzo dopasowane :-)

a wage sprawdzilam wazac najpierw siebie z nia a potem bez na zwyklej elektrycznej wadze lazienkowej ;-)

SIATKI CENTYLOWE
    Siatki Centylowe - sprawdź wagę dziecka - prawidłowy rozwój dziecka

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 Październik 2008
  2. kasira

kasira Fanka BB :)

moj synek urodził się 4600kg , jak wychodzilismy do domku to tylko 4200:-( a teraz po 2,5 tygodnia nie wiem dopiero na szczepionce go zważą:-) po 6 tyg.

3. reklama
  4. majkam

majkam mama Danielka i Karolinki

kasirka 4600??? wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    moj maly po porodzie wazyl 3526 , przy wyjsciu ze szpitala 3280, jak mial2,5 tyg. to wazyl 3880 wiec jak dotad to bardzo ladnie puchnie:-D
    jutro przyjdzie polozna z waga to zobaczymy ile mu w ciagu tego tygodnia przybylo ,
    ale musze powiedziec ze juz na gole oko widac jak Danielek sie zaokragla-buzka raczki szyjka :tak:

5. Moja córcia przy porodzie ważyła 2680 g - więc malutko i taka drobniutka była:-) a przy wyjściu ze szpitala 2580 g. Teraz nie wiem ile waży, bo w przyszłym tygodniu idziemy do lekarza, ale widać po niej, że ładnie przybiera bo już jej się fałdki na nóżkach i rączkach probily:-D , podbródek drugi hihihi i buzia okrąglutka. Brzuszek też ma taki duży i okrąglutki. Poza tym je strasznie duuużo - taki z niej łakomczuszek. Albo tak bardzo lubi ssać, albo jest wiecznie głodna.

6. Mona2903

Mona2903 szczęśliwa mama

Mój synek przy porodzie ważył 3700, przy wyjściu ze szpitala 3650, a tydzień temu kiedy był ważony u lekarza waga pokazała 4150.:-)

7. sami

sami Fanka BB :)

Mój Nikodemek po porodzie ważył 3830g, potem waga spadła do 3580 a jak miał dwa tygodnie i byliśmy u pediatry to ważył 3800g.

Ale już dużo ciuszków jest na niego za małych, a te które były za duże to już sa takie w sam raz. :-)

M_Ktosiu super pomysł z tym ważeniem - potem małego też tak zważe i napisze bo jestem już normalnie ciekawa ile teraz waży.:tak:

8. kasira

kasira Fanka BB :)

na mojego synka to już po samym porodzie niektóre rzeczy były za małe :tak: teraz na 62 są tylko w sam raz a na 68 tylko troszkę za duże:-)

9. koral

koral Mama Julka,Maksa i Lili.

moj wazyl po porodzie 4040 po wyjsciu ze szpitala 3733 a dzisiaj 4190:-)

10. reklama
  11. Madziallenka

Madziallenka Optymistyczna

A u nas było po porodzie 3260 g., wychodząc ze szpitala 3080 g. A teraz jest 3560 g. Mała dobrze je, nic jej się nie ulewa a jakoś powolutko ta waga idzie... Czytałam że powinno być 600-700 g miesięcznie w pierszym kwartale życia. Mam nadzieję że moje mleczko nie jest za mało kaloryczne...!!!:baffled:

12. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

A u nas przy porodzie było 3215 g, przy wypisie ze szpitala - 2930 g.
    A ile jest teraz - nie wiem, bo jeszcze nie było wizytu u pediatry, ale bardzo bym chciała żeby był już zważony, bo chcę wiedzieć że napewno karmię go tak jak powinnam....

Poleć forum