reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
a pieluszki jak , robia sie za male?, bo u nas ciagle za duze, tzn idealne, zalezy od firmy, ale nic mi nie wycieka bokami bo gumki sciesle dopasowane, widac ze co firma to troche inny ksztalt, jedne co sie nazywaja FITTY to juz sa dosc dopasowane i niedlugo beda za male.

staram sie uzywac roznych pieluszek zeby mala nia miala obtarcia w tym samym miejscy, a kazda firma to jednak inny ksztalt pieluchy:tak:
wiec kupilam 4 rozne rodzaje i zakladam co raz to inna i przy okazji sobie obcykam ktore najlepsze ;-)
a M to oczywiscie jak typowy facet ocenia pieluchy po pasku z przodu tzn te z disneyem sa najlepsze :-)
 
próbowałam Małego ważyć tak jak Ty m_ktosiu... i w ciuszkach wychodziło,ze waży 4kg... potem przed kąpielą jak był nagusieńki to tylko 3600 - możliwe takie rozbieżności?
upss...czyżby pielucha tyle ważyła;-)
 
Kubuś po porodzie 3290g ... na pierwszej wizycie u pedniatry 3420g ...
Jak ważyliśmy się jak kubuś miał niecały miesiąc na wadze łazienkowej 4800g - szok :-) pulchniutki jest zdeczko hehe :-)
 
Moja Martynka wazyla przy porodzie dokldanie 2920. Pozniej w dniu wypisy 2800. teraz nie wiem ile wazy bo nie byla wazona (dopiero we wtorek idziemy do pediatry to sie zwazymy) ale w szpitalu na wadze przybierala prawidlowo.
 
wczoraj zważyłam Olę na wadze na mąkę (hihihi wchodzi na nią 10 kg) i okazało się, że waży 3300g a przy wyjściu ze szpitala ważyła 2580g:-)
 
Przy porodzie 3845, przy wypisie ze szpitala 3640, wczoraj 4600 :szok: :-D tluscioszek malutki :laugh2: .
Niestety nie zmierzyli go, wiec nie wiem o ile urusl, ale napewno urosl.
 
Wow Niczka ale twój synuś szybko przybrał na wadze - super :-) mój to dopiero jak miał dwa tygodnie powrócił do swojej wagi urodzeniowej.
 
reklama
ale rosna nam babelki:tak:
wczoraj u lekarza jak badali zolwika to znowu waga skoczyla ... i teraz wazy 4380 w 5 dni 180 g niezle co? nawet mu sie zaczal robic drugi podbrodek:-D
 
Do góry