reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

moja Nelka w 3 tygodniu wg wagi domowej ma juz 4.2 kg :szok: co odczuwam bo zaczyna mnie bolec KREGOSLUP :no:
i mala sie zaczyna zaokraglac, robi sie nam kluseczke, ja tam wole zeby byla bez drugiego podbrodka ale co tam, wazne zeby byla zdrowiutka a reszta sie unormuje z czasem :-)
 
reklama
My idziemy w czwartek do lekarza to będe wiedziec ale coś koło 5kg napewno mały waży :-p
 
domowym sposobem u nas dziś bez pieluchy w samym body 4.4kg
mały kończy dziś 4 tyg. no to wychodzi od wagi wyjściowej ze szpitala ponad kilogram do przodu... fajnie
 
Sposobem M_ktosiu, w body+pieluszka wczoraj 4,9kg.
Ostatnio bylismy u pediatry w piatek i na golaska wazyl 4,6kg, a wczesniej we wtorek w pelnym ubranku+pieluszka wazyl 4,6kg.
 
Moja mała urodziła się 3050 g po 3 tyg ważyła 3600 g. Następne ważenie dopiero 5 czerwca. Ale dostała drugą bródkę i zaczyna z nóżek mieć baleroniki :)


 
reklama
mojej males dzis stwierdzilam ze ciezko zapinam najmniejsze body, wiec najmniejsze ciuszki niebawem ida w odstawke do kosza w ktorym moje ciazowe spodnie schowane, oby na dlugo ;-)
 
Do góry