reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

Kubuś dziś - czyli mając miesiąc i 15 dni waży dokładnie 5670g :-) hoho Pano doktor mówi że sporo hehe :-) tak powinien ważyć mając blisko 3 miesiące :-)
 
reklama
Ja dopiero w poniedzialek ide na kontrole do lekarza ale sie boje bo mojemu maluchowi sie ulewa na okraglo przez buzie i nosek i nie wiem czy wogole przybiera na wadze polozna dzis byla podobno puchnie w oczach ale ja jakos tego nie widze :baffled:
 
Anula super ze dzidzia tak ladnie rosnie moj Piotrus jak mial 6 tyg. to wazyl 6550 :szok: i tez lekarka byla w szoku na 3 wagach go wazyli bo uwierzyc nie mogli
 
No to ślicznie maluszki przybierają!!!!!!
U nas tylko waga domowa dziś przed kąpielą pójdzie w ruch (aaa własnie-dostałam wage od mamusi...:wściekła/y:) No i ja waze nadal 62 kg, to około 8 kg. więcej niż przed ciążą... Ale nie o tym nie o tym nie o tym.......;-)
Joasiu nie martw się, jeśli połozna tak mówi to dobry znak - ona nie widzi malucha tak jak ty codziennie...
 
Oj rosną te nasze dzieciaczki :tak:Anulka Twój synuś to duży chłopak :-)

Ja byłam dzisiaj z Nikusiem u lekarza i był ważony i waży już 5100 a jutro skończy 7 tygodni - lekarka powiedziała że ładnie przybrał od ostatniego razu 1300 (przez 5 tygodni) Ma już 62 cm, obwód główki po urodzeniu był 33 cm a teraz jest 37,5 cm, a klatkapiersiowa 37cm.

Przedchwilą specjalnie małego zważyłam na domowej wadze sposobem M_Ktosi i wychodzi tyle samo co u lekarza.

Acha jeżeli któraś z was wie ile powinno dziecko przybierac na tydzień albo miesiecznie (kiedyś gdzieś czytałam ale już niepamiętam :baffled:) to byłabym wdzieczna gdyby napisała w tym wątku :-)
 
Mi lekarka powiedziala ze maluchy powinny przybierac od 600 do 800 gramow ale nie wiem czy na tydzien czy na miesiac :baffled:. Chyba na miesiac?!
 
reklama
dzieki koral
wyliczylam sobie ze moja mala przybiera 250 g na tydz i rosnie 1 cm tyg

ogladalam dzis filmiki z jej 1 tyg zycia, np jak ja kapie, niedowiary jak juz sie zmienila, jak urosla, byla takim malym zawiniatkiem, takim kokonem w rozek zawinietym, szkoda wielka ze moja mama nie mogla jej wtedy zobaczyc...
 
Do góry