reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
moj synek urodził się 4600kg , jak wychodzilismy do domku to tylko 4200:-( a teraz po 2,5 tygodnia nie wiem dopiero na szczepionce go zważą:-) po 6 tyg.
 
kasirka 4600??? wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moj maly po porodzie wazyl 3526 , przy wyjsciu ze szpitala 3280, jak mial2,5 tyg. to wazyl 3880 wiec jak dotad to bardzo ladnie puchnie:-D
jutro przyjdzie polozna z waga to zobaczymy ile mu w ciagu tego tygodnia przybylo ,
ale musze powiedziec ze juz na gole oko widac jak Danielek sie zaokragla-buzka raczki szyjka :tak:
 
Moja córcia przy porodzie ważyła 2680 g - więc malutko i taka drobniutka była:-) a przy wyjściu ze szpitala 2580 g. Teraz nie wiem ile waży, bo w przyszłym tygodniu idziemy do lekarza, ale widać po niej, że ładnie przybiera bo już jej się fałdki na nóżkach i rączkach probily:-D , podbródek drugi hihihi i buzia okrąglutka. Brzuszek też ma taki duży i okrąglutki. Poza tym je strasznie duuużo - taki z niej łakomczuszek. Albo tak bardzo lubi ssać, albo jest wiecznie głodna.
 
Mój synek przy porodzie ważył 3700, przy wyjściu ze szpitala 3650, a tydzień temu kiedy był ważony u lekarza waga pokazała 4150.:-)
 
Mój Nikodemek po porodzie ważył 3830g, potem waga spadła do 3580 a jak miał dwa tygodnie i byliśmy u pediatry to ważył 3800g.

Ale już dużo ciuszków jest na niego za małych, a te które były za duże to już sa takie w sam raz. :-)

M_Ktosiu super pomysł z tym ważeniem - potem małego też tak zważe i napisze bo jestem już normalnie ciekawa ile teraz waży.:tak:
 
na mojego synka to już po samym porodzie niektóre rzeczy były za małe :tak: teraz na 62 są tylko w sam raz a na 68 tylko troszkę za duże:-)
 
A u nas było po porodzie 3260 g., wychodząc ze szpitala 3080 g. A teraz jest 3560 g. Mała dobrze je, nic jej się nie ulewa a jakoś powolutko ta waga idzie... Czytałam że powinno być 600-700 g miesięcznie w pierszym kwartale życia. Mam nadzieję że moje mleczko nie jest za mało kaloryczne...!!!:baffled:
 
reklama
A u nas przy porodzie było 3215 g, przy wypisie ze szpitala - 2930 g.
A ile jest teraz - nie wiem, bo jeszcze nie było wizytu u pediatry, ale bardzo bym chciała żeby był już zważony, bo chcę wiedzieć że napewno karmię go tak jak powinnam....
 
Do góry