reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Lipcowych Bobaskow

reklama
ładnie Wam ważą dzieciątka Kordian w śode był na szczepieniu i ważył tylko 9100:szok::baffled: a jeszcze jakiś czas temu ważył praktycznie 10kg ale to przez to że zaczoł śmigać i wszędzie go pełno:tak:zmierzyć się nie dał:dry:
 
No to mojej Julki nikt nie pobije:no:... jakieś 2 tygodnie temu miala 8650 i wzrost 74,5 cm. Nie mam pojęcia dlaczego z niej taka kruszynka. No wage to jeszcze rozumiem, bo je tyle co wróbelek i wiecznie w ruchu ale dlaczego taka malutka???? ja mam 180 cm wzrostu, Mąż 182 cm, a Wojtek zawsze był wzrostem ok 90 centyla. Nie powiem martwi mnie to.
 
cześć Lipcóweczki,

dawno mnie tu nie było i przejrzałam pobieżnie pomiary z ostatnich dwóch stron i jestem w małym szoku bo mam małego pulpecika chyba :-)
jest ruchliwym dzieckiem ale mimo to waży 12,4 kg :happy2: a jeśli chodzi o wzrost to nie wiem, ale ubranka nosi na 86.

pozdrawiam
 
reklama
witam moja olenka wazy 9,8kg ma 80 cm jej kolezanki waza wiecej a ona wg mnie jest drobna i moglaby wazyc jakies 1.5 kg wiecej ale wszedzie jej pelno a teraz troszke choruje i brak jej apetytu wiec martwie sie ze mi jeszcze spadnie z wagi
 
Do góry