reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

reklama
aga Ja to się zapędziłam z tą moją wagą ;P kiedyś ważyłam 59 ale te czasy chyba minęły bezpowrotnie. Hmmm...docelowo chciała bym ważyć te 64-65 :D ale jak na ślub tego nie zrzuciłam to chyba motywacji nie zjadę ;D
 
u mnie przed ciąża 73-73,5 kg
ostatnie ważenie w ciąży o godz. 17 świeżo po obiedzie 72,2 kg

Jak byłam u ginki i w karcie ciązy wpisywała mi wagę to obecną wzięła w kółko i obok postawiła wykrzyknik :confused:
 
Mnie zastanawia, że nic nie przytyłam, a ciągle coś jem, no i mam skłonność do tych ciągłych wahań wagi..U gina od początku jak się ważę po południami, to ciągle jest 62 ( rano 61 z hakiem)..Ale płakać nie będę przez to, o nie:rofl2:
 
U mnie bilans wagowy bez zmian - 53kg przed ciążą jak i teraz. Ale po drodze zaliczyliśmy skok o 1,5kg, gdy na początku ciąży musiałam leżeć.
 
reklama
A u mnie przed ciążą: 53 kg
Ostatnio sie nie ważyłam, ale jakiś tydzień temu było 53,5 kg :-)
W tej ciąży przybieram wolniej na wadze niz w poprzedniej.
Do 60-62 kg mogę w czasie ciąży dobić ;-) Potem chciałabym wrócić do tych 53 kg. O wadze sprzed lat 49-50kg chyba nie mam co marzyć ;-)
 
Do góry