reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

ja jeszcze nie ćwiczę bo nie wiem kiedy można po cc, jeszcze czekam tak jak smoniczka minimum 10 tygodni po cc...marzyłoby mi się pójść do jakiegoś fitnesclubu bo w domu to marne warunki (no chyba że po przeprowadzce) co jednak nie zmienia faktu, że ćwiczyć by wypadało ;-)
 
reklama
Wczoraj synuś skończył 3 miesiące i ważył 5850, przybrał 660 w trzecim miesiącu, a u mnie niestety stabilizacja nadal brak 1,5 do wagi sprzed ciąży i 8 kg do wagi z którą czułam się najlepiej.
 
U mnie do wagi z przed ciąży brakuje 6,5 kg, ale chcę schudnać jedynie 2,5 ;) A waga jak stanęła tak i stoi w miejscu...
 
czytam i stwierdzam, że niezłe jesteście :D ja i ćwiczenia to dwie różne sprawy :baffled: nie mam tyle zaparcia w sobie, żeby w domu ćwiczyć to raz. dwa - nie mam ochoty jak się nabiegam między jednym a drugim łobuzem :-D
 
Dzis sie dokladnie pomierzylam i przez niecaly miesiac cwiczen bez diety na minus wyglada to tak: talia 2cm, brzuch w pepku 1cm,brzuch nisko ok 4cm,biodra ok 3cm, ramie 1cm, pol kg mniej
 
Ostatnia edycja:
po dzisiejszym orientacyjnym ważeniu Robercik waży...7500g szok :):) a mama....hmmmm wstyd się przyznać, stoi waga w miejscu ale do idealnej wagi to dalej 8 kg za dużo...
 
reklama
Mój bilans po równo miesiącu ćwiczeń- 1 kg na minusie, w pośladkach -3, w pasie -3, w brzuchu -4, w tali - 4, w ramieniu -2.

CAM01212.jpg brzuch coraz mniejszy;P
 

Załączniki

  • CAM01212.jpg
    CAM01212.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 167
Ostatnia edycja:
Do góry