reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

reklama
Hej,
no to ja mam problem ale w drugą stronę, tzn moja waga spadła już do 50kg (wzrost 168), przed ciążą miałam 53kg. I oprócz tego że karmię piersią, biegam za moim 3-latkiem i noszę mojego 4-miesięczniaka, nie robię nic. A ja chciałam przytyć, a moja waga wciąż spada. Gdyby tylko Daniel załapał butlę to powoli bym zaczęła wprowadzać mm. Jak ktoś mnie widzi to nie chce uwierzyć że niedawno rodziłam drugie dziecko, jak to moja sąsiadka stwierdziła, to dziecko chyba z nieba się pojawiło, bo w ciązy mnie nie było widać (ze względu na leżenie) a teraz wyglądam jakbym w ciąży nigdy nie była.
 
Waga z wczoraj 4 miesiące i tydzień, synuś 6450, a ja 63, do wagi sprzed ciąży brak już tylko 0,5 kg, ale do ideału brakuje 7 kg.
 
Wstawiam ku motywacji ( chociaż pewnie wiele z Was ma mniejsze wymiary niż ja po 1,5 mieś ćwiczeń:tak:):
pierwszy pomiar to kwiecień---drugi to czerwiec:

waga- 65,5 kg---63,9 kg
pas- 94 cm---86 cm
brzuch-101 cm---94 cm
biodra- 105 cm---100 cm
talia- 79cm---73 cm
ramię- 31 cm---29 cm
udo- 60cm---58 cm
 
reklama
Wstawiam ku motywacji ( chociaż pewnie wiele z Was ma mniejsze wymiary niż ja po 1,5 mieś ćwiczeń:tak:):
pierwszy pomiar to kwiecień---drugi to czerwiec:

waga- 65,5 kg---63,9 kg
pas- 94 cm---86 cm
brzuch-101 cm---94 cm
biodra- 105 cm---100 cm
talia- 79cm---73 cm
ramię- 31 cm---29 cm
udo- 60cm---58 cm

Gratki!!!! a ile masz wzrostu? ja mam 168 cm, ważę ponad 10 kilo więcej niż Ty , wymiary uda i bioder mam porównywalne z Twoimi , ale brzuch, pas i talia to zupełnie inna bajka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mam nadzieję, że uda mi się ten brzuszek zrzucić:sorry:
 
Do góry