reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maleństw...kwietniowa

reklama
no tak u nas przez te protesty jedzeniowe malej ...waga na dzien piatkowy to 8250 od ostatniego wazenia przytylo sie jej jakies150 g...to niezbyt wiele, ale nasz doktor powiedzial , ze dopoki nie spada z wagi jest ok ...widocznie ten typ tak ma...dlugosc 71cm...no ale wysoka to nie ma byc po kim bo ani ja ani G. duzi nie jestesmy
 
nasza mała dobiła do dyszki , przy ważeniu równe 10kg, nie podskoczyła duzo od ostatniego ważenia ale teraz już dzieciaczki nie będą tak mocno skakac z wagą bo juz coraz ruchliwsze sa-tak przynajmniej mówiła mi dr
 
ja jestem ciekawa jak tam waga mojej julci... ostatnio, czyli jakies 4-5 tg. temu ważyła niecałe 7... przypuszczam,że od tamtego czasu wiele jej nie przybyło...wiec chyba tak czy inaczej w dalszym ciągu jesteśmy na ostatniej pozycj;-);-);-)
 
nasza mała dobiła do dyszki , przy ważeniu równe 10kg, nie podskoczyła duzo od ostatniego ważenia ale teraz już dzieciaczki nie będą tak mocno skakac z wagą bo juz coraz ruchliwsze sa-tak przynajmniej mówiła mi dr

Pewnie MADA a jeszcze jak zaczną biegac to i my i one będą zrzucac z wagi:-D Mada a jaka była waga urodzeniowa niuni?
 
dzustta moja mała była największym dzidziolem wśród sierpniaczków 4500g i 60cm:-pteraz juz nie jest przodowniczką;-)


MADA jeszcze nie jest tak źle u nas było 4200 i 57cm. Po porodzie jak się każdy pytał o gabaryty małej to po usłyszeniu ich stwierdzali, że musiałam miec cesarkę skoro takie duże dziecko. A ja miała taki lekki poród że nie jednej takiego życzę.
 
reklama
Do góry