reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maleństw...kwietniowa

reklama
a u nas indyk zrobił swoje i w ciagu mieisaca przybrała 740g :szok::szok::szok::szok:
i waży 8 170 g taka kruszynka kochana :-):-)
 
Jagoda na dzien 8 maja 10,150 :-) Wzrost nie wiem, bede w czerwcu dopiero na badaniach okresowych :-)
 
Pat 9 Maja 8.85kg a dlugi to nie wiem bo nie chcial sie dac zmierzyc.
 
kurde a ja nie mam badań okresowych :szok: pytałam doktorki kiedy teraz do niej przyjść (jak szczepiłam w kwietniu Piotrusia) to mówiła, że jeśli nie ma potrzeby to nie przychodzić. dopiero na szczepienia wrześniowe :szok:
mam tylko kontrolować wagę.
 
kurde a ja nie mam badań okresowych :szok: pytałam doktorki kiedy teraz do niej przyjść (jak szczepiłam w kwietniu Piotrusia) to mówiła, że jeśli nie ma potrzeby to nie przychodzić. dopiero na szczepienia wrześniowe :szok:
mam tylko kontrolować wagę.

My mamy szczepienie w sierpniu. Ale pediatra powiedziala, ze mozemy sie pokazac w czerwcu.
 
Nikola ma już 74cm i 8,720 i cały czas rośnie, mimo że to największy niejadek :-)
 
reklama
Do góry